Cenu izmaiņas Pump It Up Exceed

18. septembris, 2008 @ 6:35 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, PIU | 32 komentāri

PIU ExceedPavisam nemanot ir pagājis pusgads, kopš šā gada martā uzstādījām jauno deju aparātu “Pump It Up Exceed” Zelta boulinga hallē. Un pusgadu dejotājiem bija iespēja pamēģināt - kā ir dejot uz 5 bultiņām - un darīt to par iepazīšanās cenu - 20 santīmi par 2 dejām.
Tagad ziņojam par cenas pielīdzināšanu citiem deju aparātiem iekš Zelta boulinga - kopš šodienas PIU Exceed pieņem TIKAI 50 santīmu monētas - un par to pretī dod 3 dejas (bija 2).

Starp citu - uz Exceed ir novēroti vairāki ļoti tehniski dejotāji - varbūt pienācis laiks pārbaudīt viņu meistarību kādā nelielā turnīrā?

PIU: Kājas šķībi.

4. marts, 2008 @ 6:23 | Autors: esh | Kur: Galvenā, Interesanti!, PIU | 42 komentāri

PIU Exceed Dažu labu pamudināts (zīmīgs skats funMaster virzienā) turpināšu tradīciju un padalīšos savos iespaidos par PIU.

Lai neizklausītos pēc depresīva, nesaprasta puikas, sākšu ar slikto, lai varētu beigt uz labas nots. Sliktās lietas, manuprāt, ir divas: man, kā kādreiz kaislīgam ITG lietotājam ekrāna krāsas liekas neizteiksmīgas un blāvas. Un ekrāns pats liekas mazs. No sākuma ir sajūta, ka esi atgriezies laikā, kad vēl nebija spilgtas krāsas, konkrēti basi un bultiņas, kas iekrāsotas atkarībā no takts daļas.

Otrā nepatīkamā lieta ir, atkal, kaprīza bērna čīkstēšana - kur ir manas pogas uz aparāta? Kuri ir skaists modu izvēles menu? Kur ir atmiņas puļķīša vieta, lai man nav katru reizi jāsit kods pa bultām? Kas te notiek??
Lasīt vairāk: PIU: Kājas šķībi….

ZBH uzstādīts Pump It Up Exceed!

3. marts, 2008 @ 3:14 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, PIU | 17 komentāri

PIU ExceedSekojot tradīcijai laiku pa laikam ieviest kādu jaunu deju mašīnu dejotāju priekam, steidzam ziņot, ka Zelta Boulinga halles 2. stāvā šodien tika uzstādīta Pump It Up Exceed GX deju mašīna!

Par svarīgāko īsumā:

1. Šī ir Pump It Up (saīsināti PIU) deju mašīna, kas nozīmē to, ka deju soļus veicam uz 4 diognālām bultām + centra bultas - tātad kopā veselas 5! Nozīmīgākā atšķirība no DDR mašīnām. Vajag piešauties. :)
2. Deju mašīna šobrīd pieņem tikai 20 santīmu monētas - un dejot var par iepazīšanās cenu - 0,20 Ls = 1 kredīts = 2 dziesmas (Single).
3. Kopumā pieejamas 102 dziesmas, kas sadalītas 3 grupās (t.s. “kanālos”) - Banya, Pop, K-Pop.
4. Navigācija notiek kājām - nepierastāk, bet nav tik traki. Ar laiku apsveram iespēju par apgreidu uz PIU Pro - un tur tad būtu arī pierastās pogas.

Priecāsimies dzirdēt dejotāju pirmos iespaidus - kā nekā šis laikam tomēr ir pirmais PIU aparāts pie mums. :)

Sīkāk par PIU kopumā - Wikipēdija (angļu val.)

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.