Sacensības iesācējiem - rezultāti

6. marts, 2007 @ 1:12 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 5 komentāri

TurnīrsŠo svētdien Edmunda Veizāna Modes deju studijā (dejas.lv) notika mašīndeju sacensības jaunajiem dejotājiem - un turnīrs izvērtās labs!

Kas labs tur notikās? Uzreiz teiksim, ka bija ļoti jauki - mums patika! ddrlatvia.lv sveic uzvarētājus - un pavisam droši nākotnē redzēsim vēl citus aizraujošus turnīrus!

Vārds EDMS:

“Bieži un daudz sanāk rakstīt par citu organizētajiem pasākumiem un kapēc gan kādu slavas dziesmu neuzrakstīt par sevi?!

Īstenībā emocionāli - pasākums bija uz laba pozitīvā viļņa! un tas ir galvenais: jaunas emocijas, iespaidi, uzvaras un zaudējumi, jaunas sejas un pieredze, profesionāļi un amatieri, 1 pēda un 11 pēdas, KONTRASTI! 8 gadi un 21, čempioni un topošie, savējie sapratīs, bet citi neko! jo tās ir emocijas.
Bet tagad vēlreiz un latviski: Lasīt vairāk: Sacensības iesācējiem - rezultāti…

Sacensības iesācējiem

23. februāris, 2007 @ 11:14 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 14 komentāri

Turnīrs Edmunda Veizāna Modes deju studija - (dejas.lv) sadarbībā ar ddrlatvia.lv rīko mašīndeju sacensības mazajiem un jaunajiem dejotājiem!

Nolikums:

Ja Tu tikai nesen esi sācis dejot mašīndejas, tad šīs sacensības ir tieši TEV!

Sacensības norises laiks: svētdien 4.martā no pl.12.00-17.00 (18.00)
Vieta: E.Veizāna Modes deju studijā, Rīgā Ūnijas ielā 8 k-5, 3.stāvā.

Organizators: EDMS - Edmunda Veizāna Modes deju studija
Supervisiors: Funmaster (Mairis Lasis)
Tiesneši: LUFA (Līva Ildena), L217 (Lauma Ildena) Eiropas Machine Dance čempione 2006.

Sacensības notiks uz 3 deju grīdām:

1. deju mašīna - Cobalt Flux Pro Arcade
2. mīkstā deju mašīna - Impact dance pad
3. mīkstā deju mašīna - Impact dance pad
Lasīt vairāk: Sacensības iesācējiem…

Jauno dejotāju turnīrs - rezultāti

29. janvāris, 2007 @ 3:43 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 32 komentāri

UzvarētājiAr prieku varam palūkoties atpakaļ uz šīs svētdienas “Jauno dejotāju turnīru” - mūsuprāt, tas patiešām bija ļoti interesants un pārsteigumiem bagāts! Bez tam gribas atzīmēt to labo noskaņu, kas valdīja turnīra gaitā - bija patiess prieks redzēt līdzi jušanu, aplausus pēc cīņām un to, kā dejotāji sveic viens otru pēc sava dueļa - tā ir īsti sportiska attieksme!

Rezumējot spilgtākos iespaidus, vispirms minēsim patīkamo pārsteigumu par to, cik daudz Latvijā ir parādījies jaunu - un tiešām labu dejotāju. Šie dejotāji strādā, trenējas un turnīra dienā nebaidās kāpt uz platformas un cīnīties. Respect!
Ir patīkami redzēt, ka mūsu community aug un ar nepacietību gaidām Latvijas Kausa 4. posmu 18. februārī - pēc ziemas brīvdienām visi būs uztrenējušies un mazliet izsalkuši pēc cīņas spriedzes asinīs. :) Domājams, ka 4. posms būs daudziem pārsteigumiem bagāts un redzēsim ļoti interesantas cīņas, kad jaunie dejotāji mīcīs tos, kas domā izšļūkt ar vecām iemaņām. :D

Apkoposim turnīra rezultātus, kā arī ieklausīsimies ekspertu viedokļos par sacensībām: Lasīt vairāk: Jauno dejotāju turnīrs - rezultāti…

Jauno dejotāju turnīrs 28. janvārī!

15. janvāris, 2007 @ 6:11 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 56 komentāri

TurnīrsHei, visiem dejotājiem - un it īpaši tiem, kas sākuši ar šo aizraujošo lietu nodarboties tikai nesen - jo ar šo izsludinām turnīru jaunajiem dejotājiem, un tas notiks šā gada 28. janvārī uz “In the Groove 2″ deju mašīnas Zelta boulinga hallē! Ja nejūties vēl pārliecināts par saviem spēkiem sacenšoties ar mūsu labākajiem spēkiem Latvijas Kausa sacensībās - tad šī ir lieliska iespēja sacensties savā līmenī. Un - ne tikai sacensties, bet cīnīties par uzvaru! ;) Neaizmirsīsim arī balvas.

Tā kā turnīrs notiks 28. janvārī - kvalifikācijas dziesmas (5-6 pēdu un Medium-Hard līmeņos) tiks paziņotas nedēļu pirms tam - tātad 21. janvārī. Pats turnīrs arī būs 5-8 pēdu un Medium-Hard ietvaros. Aicinām droši piedalīties visus!

Piebilde mūsu “profesionāļiem” - ļaujam izdojoties tiem, kas nesen pievienojušies mūsu pulkam! Ja Tu dejo 8-9-10-11 pēdu līmenī (vai Hard-Expert pārsvarā) - dari to Lavijas Kausa 4. posmā februārī. :) Piedalāmies ar padomiem un karstu līdzi jušanu! Lasīt vairāk: Jauno dejotāju turnīrs 28. janvārī!…

ITG2 FAQ - 2. daļa: “Nianses”

30. maijs, 2006 @ 11:49 | Autors: funMaster | Kur: Iesācējiem, In The Groove 2 | 31 komentāri

FAQTurpinām apskatu par dažādām jaunā “In The Groove 2″ iespējām. Te aplūkosim gan tādas nianses, kuras Tu izmantosi ikdienā - gan arī nezinātājam grūti pamanāmus sīkumus, kas tad arī padara ITG par tik ērtu un informatīvu pasākumu.

Kopumā - daudzus gadus dejotājiem ir bijusi iespēja baudīt tikai Konami DDR mašīnas, un ne vienmēr tika domāts par tiem uzlabojumiem, ko paši dejotāji gribētu redzēt šajos aparātos. ITG ir citādāks! Te (bez tā, ka nu mums ir liels plakanais ekrāns, GeForce 3D grafika utt.) savu iemiesojumu ir atraduši daudzi dejotāju ieteikumi, ko var izskaidrot ar to, ka ITG attīstībā savu roku pielikuši arī paši dejotāji un StepMania fanāti. ;) Tuvāk tautai, tā teikt. Patīkami!

Ķeramies pie lietas: Lasīt vairāk: ITG2 FAQ - 2. daļa: “Nianses”…

ITG2 FAQ - 1. daļa: “Pamatlietas”

25. maijs, 2006 @ 12:17 | Autors: funMaster | Kur: Iesācējiem, In The Groove 2 | 14 komentāri

FAQJaunais “In The Groove 2″ ir klāt - un ir saņēmis pirmās kaujas kristības. Kas tad tajā visā ir jauns, nepazīstams - un tajā pašā laikā - lielisks un ērts? Pamēģināsim te aplūkot vairākas pamatlietas, kas ITG2 atšķir no DDR mašīnām un ceram, ka dejotāji atradīs noderīgu informāciju, lai, uzkāpjot uz mašīnas, baudītu dejošanas prieku zinoši!

Neliela piebilde - nekas nevar aizstāt iespaidus un sajūtas, reāli uzkāpjot uz ITG2! Tāpēc droši liekam tīkliņā deju čības un dodamies uz Zelta Boulinga 2. stāvu, lai pārbaudītu to visu dzīvē.

Tātad: Lasīt vairāk: ITG2 FAQ - 1. daļa: “Pamatlietas”…

Trīs vienā: NSP 2 jaunajiem dejotājiem, Cobalt Flux testi un NSP 13 “Pro”!

7. marts, 2006 @ 9:39 | Autors: funMaster | Kur: NoN-StoP PartY, Iesācējiem | 57 komentāri

BeatŠī sestdiena, 11. marts būs bagāta ar DDR notikumiem, ir iespēja visu dienu pavadīt deju gaisotnē! Programma:

1. 14.00 Zelta Boulinga Halles otrajā stāvā notiks NoN StoP PartY 2 jaunajiem dejotājiem. Droši piedalāmies, izmēģinām savus spēkus kopā ar citiem, saņemam kādu labu pamācību un ātri progresējam. :) Pats galvenais - nekautrējamies, te visi ir savējie.

2. Tajā pašā laikā, Zelta Boulinga halles otrajā stāvā, blakus “Pro Shop” veikaliņam, notiks DDR mājas aprīkojuma testēšana - būs iespēja iemēģināt Cobalt Flux Pro Classic platformu, In The Groove un DS Max spēles. Iespēja sajust, ko tad īsti nozīmē Cobalt Flux!

3. Vakara noslēgumā, 19.30, NoN StoP PartY “Pro” 13 ierastajā sastāvā!

Visi laipni aicināti!

Iepriekšējie raksti »
Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.