Konami iegūst savā īpašumā In The Groove

20. oktobris, 2006 @ 3:45 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, Pasaulē | 9 komentāri

BeatIeejot www.inthegroove.com saitā, pamanām šādu informāciju:

Konami has acquired In The Groove

Press Release

October 18, 2006

Konami Corporation, developer of the Dance Dance Revolution(R) video dance game,

and Roxor Games, Inc., developer of In The Groove(R) dance games, today announced the mutual settlement of the litigation between the parties in the U.S. District Court in the Eastern District of Texas. Under the terms of the settlement, Konami has acquired the intellectual property rights to the In The Groove(R) dance game franchise. It was further agreed as a part of the settlement that Roxor would respect Konami’s intellectual property rights.

http://www.inthegroove.com/page/Press_Release

Notikums, protams, ārkārtējs. Neteiksim, ka negaidīts, tomēr ITG community laikam cerēja uz mazliet citu atrisinājumu Konami vs Roxorgames domstarpībām.

Tagad mēs zinām.

… kas notiks tālāk ar In The Groove? Tagad to izdomās japāņu bosi.

Gaidīsim.

ITG for PC/Mac free dziesmu paka RC2!

17. oktobris, 2006 @ 8:31 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi | 13 komentāri

BeatRoxors izlaidis publiskā testēšanā dziesmu pakas Release Cadidate 2 “In the Groove for PC/Mac” spēlei! Skrienam un velkam nost, jo iekšā ir ITG2 dziesmas, kuru tā pietrūka sākuma komplektācijā - Energizer, Monolith, Disconnected Disco, Vertex2, Determinator… utt.
Kāpēc tagad? - kā izteicās pats Chris Danford:

We were planning to release ITG2 as a separate product, but then we decided that the market for PC dance games wouldn’t support 2 games released so closely together. Better to create incentives

and get everyone to buy the one game.

Ir arī jauns skins - sarkans, kā uz ITG2 mašīnas, bet ja gribas, var pārslēgties atpakaļ uz pierasto zilo. Expert soļi atkal būs jāatloko.

Kur dabūt? Lasīt vairāk: ITG for PC/Mac free dziesmu paka RC2!…

LK 1. posms - rezultāti

16. oktobris, 2006 @ 1:28 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 16 komentāri

BeatAr prieku ziņojam, ka ir noslēdzies pirmais Latvijas Kausa mašīndejās posms, kas notika šo svētdien, Zelta Boulinga telpās!
Mūsuprāt, turnīrs bija spraigs un interesants, un ļāva pēc vasaras pauzes noskaidrot Latvijas labāko dejotāju patreizējo spēku samēru. Kāds ir trenējies vairāk, kāds mazāk… bet kopumā ir prieks, ka kopējie rezultāti ir augsti - daudzas izšķirošo turnīra kārtu dziesmas tika pieveiktas virs 90%.
Latvijas dejotāji arvien ātrāk tuvojas Eiropas un pasaules līmenim - un to pavisam noteikti var teikt arī par jaunajiem dejotājiem, ne tikai veterāniem.

Piebildīsim, ka Latvijas Kauss tiek rīkots pēc Eiropas čempionāta noteikumiem, kas nozīmē arī atbilstošas grūtības pakāpes: 7-9 pēdas pamatturnīrā, 8-10 ceturtdaļfinālos, 10+ pusfinālos un 11+ finālā!

Tātad - rezultāti: Lasīt vairāk: LK 1. posms - rezultāti…

Latvijas Kauss 2006. - 2007!

8. oktobris, 2006 @ 2:41 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 2 komentāri

BeatKā jau solīts, ar šo izziņojam Latvijas Kausa sacensību sēriju 2006. - 2007. gada ziemas sezonā. Ārā būs lietus un sniegs, bet mēs savāksimies apmēram reizi mēnesī uz deju mašīnām “In The Groove 2″ un - mazliet arī uz “EuroMix2″ un tad nu jautrosimies un rādīsim ko spējam. :)

Kā tad tas viss notiks:

LK notiks veselos 7 posmos, kas ilgs no 2006. gada oktobra līdz 2007. gada maijam - un uzvarētājs saņems Lielo Ceļojošo Un Ļoti Skaisto Latvijas Kausu Mašīndejās, protams, neskaitot vēl citādas pārsteigumu balvas, kuras pagaidām paturēsim noslēpumā.

Kā uzvarēt LK? Lasīt vairāk: Latvijas Kauss 2006. - 2007!…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.