Jauno dejotāju turnīrs 28. janvārī!

15. janvāris, 2007 @ 6:11 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 56 komentāri

TurnīrsHei, visiem dejotājiem - un it īpaši tiem, kas sākuši ar šo aizraujošo lietu nodarboties tikai nesen - jo ar šo izsludinām turnīru jaunajiem dejotājiem, un tas notiks šā gada 28. janvārī uz “In the Groove 2″ deju mašīnas Zelta boulinga hallē! Ja nejūties vēl pārliecināts par saviem spēkiem sacenšoties ar mūsu labākajiem spēkiem Latvijas Kausa sacensībās - tad šī ir lieliska iespēja sacensties savā līmenī. Un - ne tikai sacensties, bet cīnīties par uzvaru! ;) Neaizmirsīsim arī balvas.

Tā kā turnīrs notiks 28. janvārī - kvalifikācijas dziesmas (5-6 pēdu un Medium-Hard līmeņos) tiks paziņotas nedēļu pirms tam - tātad 21. janvārī. Pats turnīrs arī būs 5-8 pēdu un Medium-Hard ietvaros. Aicinām droši piedalīties visus!

Piebilde mūsu “profesionāļiem” - ļaujam izdojoties tiem, kas nesen pievienojušies mūsu pulkam! Ja Tu dejo 8-9-10-11 pēdu līmenī (vai Hard-Expert pārsvarā) - dari to Lavijas Kausa 4. posmā februārī. :) Piedalāmies ar padomiem un karstu līdzi jušanu! Lasīt vairāk: Jauno dejotāju turnīrs 28. janvārī!…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.