LK 6. posms: speciālais nolikums

27. marts, 2007 @ 11:28 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 72 komentāri

Latvijas Kauss mašīndejās, 6.posms: speciālais nolikums. Lasīt vairāk: LK 6. posms: speciālais nolikums…

JAUNUMS: DDR Extreme ZBH!

26. marts, 2007 @ 10:13 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi | 19 komentāri

ExtremeAr prieku ziņojam, ka tagad Zelta Boulinga halles 2. stāvā pieejams DDR Extreme 8th Mix deju aparāts! Ko tas īsti nozīmē dejotājiem? - daudz ko. Pirmkārt, tās ir veselas 240! dziesmas - un te ir šis tas no pazīstamajiem EuroMix 1 un 2 repertuāriem, kā arī vesels lērums interesantu dziesmu no praktiski visiem DDR mixiem. Tā ir atgriešanās tajā neizskaidrojamajā DDR burvībā, kas, neskaitot sporta pusi, ir tik īpaša mašīndejās. Tās ir arī Flashing 10 pēdu grūtības pakāpē pieejamās “The legend of MAX” vai “PARANOIA survivor MAX”. Citiem vārdiem sakot - daudz vakaru, pamēģinot ko zināmu, bet tomēr jaunu!
Atgādināsim, ka Latvijas Kausa mašīndejās 6. posms 22. aprīlī notiks tieši uz DDR Extreme, tāpēc pēdējais laiks likt deju čības tīkliņā un uzņemt kursu uz Zelta Boulingu - katra diena ir no svara.
Tuvākajās dienās nopublicēsim LK. 6. posma speciālo nolikumu, kā arī plašāku aprakstu par DDR Extreme.
P.S. Īpašs paldies visiem, kas piedalījās uzstādīšanā - Ēriks, Ivars, Jet, Eva - un baudīja neabšaubāmi patīkamu vakaru Freeplay gaisotnē. ;)

LK 5. posms - rezultāti

19. marts, 2007 @ 9:00 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 69 komentāri

5. posmsPavasaris paliek pavasaris, tomēr Latvijas Kauss mašīndejās rit savu gaitu un šo svētdien noslēdzās tā 5. posms. No 7. Tā ka pats fināls jau izstieptas rokas attālumā - un tad mēs zināsim, kurš ir Latvijas Nr.1 dejotājs 2006.-2007. gada sezonā. :) Savukārt vasarā rīkosim Latvijas čempionāta turnīru, kad uzināsim arī oficiālo 2007. gada Latvijas čempionu.
Bet nu ne tikai par nākotni, bet arī par nule notikušo LK 5. posmu - un savā ziņā tas bija viens labākajiem, ko līdz šim esam redzējuši. Nerunājot par - kārtējo - pārsteigumu, cik ļoti ātri var progresēt, trenējoties - redzējām arī īstu un turklāt veiksmīgi realizētu turnīra stratēģiju!

Vispirms apkoposim turnīra rezultātus: Lasīt vairāk: LK 5. posms - rezultāti…

Latvijas Kauss: 5. posms

11. marts, 2007 @ 7:50 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 31 komentāri

BeatArī mums gribas teikt - “JAU!!??” - bet fakts paliek fakts, pēc nedēļas jau nākamais un pēc skaita jau 5. Latvijas Kausa mašīndejās posms. Atgādinām- nākamo svētdien, 18. martā, plkst. 12:00, Zelta boulinga halles 2. stāvs, ITG2 deju mašīna. Kā jau katrs posms - arī šis mums atnesīs ne mazums pārsteigumu - jo ir redzēts ļoti straujš progress cītīgiem dejotājiem! Daudz jaunu rekordu, sasniegumu un īpaši spraigas cīņas var sagaidīt arī turnīra tabulas augšējā daļā.

Steidzam paziņot kvalifikācijas dziesmas: Lasīt vairāk: Latvijas Kauss: 5. posms…

Cenu izmaiņas “In The Groove 2″ deju mašīnai

6. marts, 2007 @ 8:57 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, In The Groove 2 | 28 komentāri

FAQKādu laiku atpakaļ minējām, ka mainīsies cena “In The Groove 2″ deju aparātam - un tagad šis brīdis ir pienācis. Paskaidrosim iemeslu (un tas noteikti nav - negausīgi iedzīvoties uz dejotāju rēķina) - “In The Groove” lielās deju mašīnas vairs netiek ražotas tāpēc šādā sitācijā mēs vairs nevarēsim uzlikt kādu jaunu ITG, aktuāls arī kļūst jautājums par rezerves daļām un citi tehniski jautājumi. Cena uz deju mašīnām nav mainījusies kopš 2000. gada un visiem skaidrs, ka viss šodien maksā daaaaaaudz vairāk, kā 2000. gadā.
Un viena lieta ir uzdejot vakarā, pavisam cita - uzturēt un rūpēties par mašīnu. Gribam to pataupīt ilgam laikam, mūsu sacensībām un dejotājiem, kas to prot novērtēt, nevis truli padauza ar lielajiem zābakiem kādu meldiņu, garām peldot izklaides meklējumos piektdienas vakaros.

Galvenais - viss nav tik slikti un izmaiņas pavisam nav radikālas, bez tam ir arī labās ziņas. ;)

Tad nu tā - tiem, kas turpina lasīt un nav, histēriski kliedzot, izmetuši monitoru pa logu - kā viss būs. Lasīt vairāk: Cenu izmaiņas “In The Groove 2″ deju mašīnai…

Sacensības iesācējiem - rezultāti

6. marts, 2007 @ 1:12 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem | 5 komentāri

TurnīrsŠo svētdien Edmunda Veizāna Modes deju studijā (dejas.lv) notika mašīndeju sacensības jaunajiem dejotājiem - un turnīrs izvērtās labs!

Kas labs tur notikās? Uzreiz teiksim, ka bija ļoti jauki - mums patika! ddrlatvia.lv sveic uzvarētājus - un pavisam droši nākotnē redzēsim vēl citus aizraujošus turnīrus!

Vārds EDMS:

“Bieži un daudz sanāk rakstīt par citu organizētajiem pasākumiem un kapēc gan kādu slavas dziesmu neuzrakstīt par sevi?!

Īstenībā emocionāli - pasākums bija uz laba pozitīvā viļņa! un tas ir galvenais: jaunas emocijas, iespaidi, uzvaras un zaudējumi, jaunas sejas un pieredze, profesionāļi un amatieri, 1 pēda un 11 pēdas, KONTRASTI! 8 gadi un 21, čempioni un topošie, savējie sapratīs, bet citi neko! jo tās ir emocijas.
Bet tagad vēlreiz un latviski: Lasīt vairāk: Sacensības iesācējiem - rezultāti…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.