2007. gada Latvijas čempionāts mašīndejās

10. jūlijs, 2007 @ 3:14 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri | 24 komentāri

LCCienījamie dejotāji - pateicamies visiem par pacietību, gaidot ziņas par Latvijas čempionātu mašīndejās 2007. gadā. Kaut gan datums jau bija zināms agrāk, tagad oficiāli izsludinām šo pasākumu! Ceram, ka visi ir mazliet atpūtušies un jau izjūt tādu veselīgu izsalkumu pēc ITG2 melodijām, cīņām un tusiņa. :) Tāpat prieks, ka redzam dejotājus regulāri trenējoties.
Pirms publicējam pašu sacensību nolikumu, daži vārdi par to, kas būs citādāk. Pirmkārt, šī gada čempionāts notiek sadarbībā ar Latvijas Mūsdienu Deju Asociāciju (LMDA), kura savukārt ir Starptautiskās Deju Organizācijas (IDO) pārstāve pie mums uz vietas. Tas ir saistīts ar mūsu centieniem popularizēt mašīndejas Latvijā un ceram, ka mūsu nākamie sportiskie pasākumi ļaus mums redzēt daudz jaunu un talantīgu dejotāju no dažādām draudzīgām organizācijām, piemēram, E. Veizāna (EDMS) modes deju studijas, ar ko kopā rīkojam šī gada turnīru.
Otrkārt - šogad netiks rīkots oficiālais Eiropas čempionāts mašīndejās, tāpēc nevaram uzvarētājam piedāvāt piedalīties kādā starptautiskā pasākumā. Žēl, protams, bet nu cīnīsimies tepat uz vietas.
Lūdzam dejotājus uzmanīgi iepazīties ar nolikumu, jo ir dažas nelielas izmaiņas, salīdzinot ar mūsu iepriekšējo kārtību.

2007. gada Latvijas čempionāta mašīndejās nolikums. Lasīt vairāk: 2007. gada Latvijas čempionāts mašīndejās…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.