ITG2 uzlikts R23 + jauna dziesmu paka!

20. augusts, 2007 @ 3:44 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, In The Groove 2 | 41 komentāri

FAQSveiciens visiem dejotājiem vasaras nogalē - un jā - jaunā mašīndeju sezona tuvojas! Tās ieskaņās tad arī ar prieku ziņojam, ka šodien “In The Groove 2″ aparātam tika veikts apgreids, kā rezultātā ieguvām:

1. R23 versiju, kas ļauj dejotājiem nākt ar savā USB ierakstītām mīļākajām dziesmām (dejojamā formātā, protams) un tās arī uzcītīgi dejot. Gatavas dziesmas var novilkt populārākajos mašīndeju saitos, bet pašam sagatavot var atbilstoši pamācībai:

http://www.stepmania.naota3k.com/Guides/r21customsongsguide.htm

2. Veselas 22 jaunas “built-in” dziesmas pašā ITG2 aparātā! Te mēs pievienojām, protams, ITG for PC/Mac unikālo repertuāru (Esperanza, Frozen Fire, Disconnected Zeo) + vēl šo to, kas parādījās tīklā sakarā ar ITG3 (no KaW/Banzai/Smiley utt.) + tāda ievērojama meistara kā DukAmok soļus uz dažiem vecākiem (DJ Taka utt.) meldiņiem (no DukAmoka kolekcijas pēc nosaukuma “DukAmok’s Originals). Ir arī 13-nieces. :D

Pilns saraksts, kas lācītim vēderā: Lasīt vairāk: ITG2 uzlikts R23 + jauna dziesmu paka!…

2007. gada Latvijas čempionāts mašīndejās: rezultāti

3. augusts, 2007 @ 3:20 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas čempionāts | 21 komentāri

LCKā jau visi būs noteikti pamanījuši - 2007. gada Latvijas čempionāts mašīndejās ir noslēdzies - ar ko visus arī apsveicam. ;) Tā bija iespēja cīnīties par oficiālo Latvijas čempiona titulu, kā arī pēc Latvijas Kausa noskaidrot dejotāju varēšanu vasaras sezonā. Vispār, mūsuprāt čempionāts izvērtās ļoti interesants un īpašs prieks, ka jauni un spējīgi dejotāji izcīna arī godalgotās vietas, pastumjot sānis jau pieredzējušus meistarus.

Kas ir izmainījies, salīdzinot ar pagājušo gadu? Vispirms, protams, mums ir jauns čempions, kas valdīs līdz pat nākamajam, 2008. gada čempionātam. Sveicam L217 ar pārliecinošu uzvaru! Tagad viņas kontā ir gan Latvijas Kausa uzvarētāja lauri, gan arī Latvijas čempiona tituls. Hmmm… nāksies izdomāt jaunas nominācijas. ;)

Aplūkosim čempionāta tabulu un iegūtās vietas. Lasīt vairāk: 2007. gada Latvijas čempionāts mašīndejās: rezultāti…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.