Latvijas Kauss un Latvijas čempionāts mašīndejās sākas 20. janvārī!

30. decembris, 2007 @ 10:52 | Autors: funMaster | Kur: Latvijas Kauss, Latvijas čempionāts | 59 komentāri

LK/LCAr prieku ziņojam visiem dejotājiem un citiem mašīndeju entuziastiem, ka ar šo izsludinām mašīndeju sacensību sēriju “Latvijas Kauss-čempionāts mašīndejās 2008″! Kaut arī šī informācija iziet tautās ar nelielu aizkavēšanos (saistīts ar zināmā mērā negaidītajām ziņām par EČ martā un iespējamo nepieciešamību LČ organizēt līdz tam), tomēr esam pārliecināti, ka gan jaunais turnīru formāts, gan arī citas izmaiņas dejotājiem patiks un padarīs sacensības patiešām interesantas!

EDIT 08-01-2007: Latvijas Kauss mašīndejās 2008: nolikums

Īsumā - kas tad ir izmainījies, salīdzinot ar iepriekšējā gada sezonu? Steidzam uzskaitīt svarīgākos jaunumus, kā arī gatavojam sīku sacensību sērijas nolikumu ar datumiem + kvalifikācijas dziesmas + paziņojumus ZBH pie deju aparātiem.

1. Latvijas Kauss notiks 7 posmos no 2008. gada janvāra līdz jūlijam. 2008. gada jūlijā būs LK fināls, kurš vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts mašīndejās. Tās būs nopietnas sacensības, kurās varēs iegūt daudz un arī zaudēt daudz - uzvarēt Kausā, bet zaudēt čempionātā, piemēram. :) Vai arī vienlaicīgi iegūt abus titulus! Lasīt vairāk: Latvijas Kauss un Latvijas čempionāts mašīndejās sākas 20. janvārī!…

Eiropas čempionāts mašīndejās: 14.-16. marts, 2008.

27. decembris, 2007 @ 4:23 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Pasaulē, EC | 10 komentāri

Surprise, surprise - ir parādījušās pirmās ziņas par Eiropas čempionātu mašīndejās. :) Un tā:

“Hello,

as already stated in my previous message, with pleasure I herewith send you the first information regarding the upcoming Machine Dance European Championships 2008 held by Positive Gaming.

When: 14. – 16. March 2008.
Where: Silverstone, Weerenweg 21-23, 1161 AE Zwanenburg, The Netherl

ands.
What: ITG2 Arcade

and Multiplayer Tournaments.
Prizes: cups

and trophys for the top ranked, aswell as cash prizes. Official diploma for all participants.

There are more interesting things to announce,

and we are working on the official invitation document, which can be expect for release in around two weeks from now on.

With kind regards,
Alex”

Gaidām sīkāku info.

Mašīndeju sacensības jaunajā sezonā, 2. daļa

6. decembris, 2007 @ 11:05 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss | 17 komentāri

New SeasonKā jau visi būs pamanījuši, tad saistībā ar ITG2 tehnisko jautājumu risināšanu, Latvijas Kauss mašīndejās ir krietni aizkavējies. Gan dejotāji ir nepacietīgi, gan arī mēs paši, jo pa šo laiku esam redzējuši ļoti daudz jaunu dejotāju, atkal un atkal redzam, kā tiek paņemtas 11-pēdinieces utt. - un to dara arī tie dejotāji, kuri sākuši nodarboties ar mašīndejām pavisam nesen. Par to ir prieks!
Šeit pacentīsimies atbildēt uz vairākiem svarīgiem jautājumiem, kas sakrājušies un galvenais, protams, no tiem ir - kad būs LK?
Lasīt vairāk: Mašīndeju sacensības jaunajā sezonā, 2. daļa…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.