LK/LČ mašīndejās 2008: 1. posms

21. janvāris, 2008 @ 6:09 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss, Latvijas čempionāts | 39 komentāri

LK/LC“Latvijas kausa mašīndejās 1. posms noslēdzies” - tā gribētos rakstīt pēc šīs svētdienas sacensībām, tomēr tā teikt varam tikai daļēji un “Pro” divīzijas turnīrs palika nepabeigts dažu “In The Groove 2″ deju mašīnas kaprīžu dēļ. Respektējot dejotāju tiesības uz godīgu rezultātu, šo turnīru atcēlām, toties “SemiPro” divīzijas turnīrs notika un, mūsuprāt, bija ļoti interesants!

Kopumā ņemot, šķiet, ka ideja rīkot sacensības 2 divīzijās ir pareiza. Dejotāji, kas (pagaidām) labi pārvalda 8-9 pēdu līmeni, iegūst iespēju cīnīties un uzvarēt savā līmenī, bet “Pro” dejotāji savukārt nav spiesti dejot zemākos grūtības līmeņos un uzreiz var ķerties pie lietas un noskaidrot savas attiecības 10+ līmenī.

Liels prieks par to, ka redzējām daudz jaunas sejas, it īpaši kuplā skaitā no Edmunda Veizāna modes deju studijas - un patiesībā reizēm nedaudz “atkārās žoklis”, redzot, kā tādi jaunie dejotāji kā MEGA (9 gadi!) drosmīgi “ņem” 8-nieces un 9-nieces (tai skaitā nepazīstamas dziesmas) - un dara to tiešām labi! Visu cieņu - ļoti talantīgi un daudzsološi jaunie dejotāji - tā turpināt!
Tāpat prieks par pagājušās sezonas jaunpienācējiem PAND, SUPA, 777, FRNZ, NAY, DIN - ir acīmredzams progress un sportiskās ambīcijas - esam pārliecināti, ka pavisam drīz arī mūsu “Pro” divīzija papildināsies ar pieredzējušiem un uzvarām vainagotiem dejotājiem no “SemiPro” divīzijas. ;) Un turnīri ir lieliska vieta, kur smelties gan iedvesmu, gan arī pieredzi.

It īpaši interesantas izvērtās fināla cīņas starp PAND un SUPA - un PAND, neskatoties uz savu sākotnējo zaudējumu ceturtdaļfinālā, tomēr cīnījās līdz galam un uzvarēja, nākot no “zaudētāju” grupas, turklāt uzvarēja 2 x (arī SuperFinālā)! Cīņas bija ļoti saspringtas, atšķirības tikai procentu daļās, daudz R

andom - un ceram, ka puiši paši ir izdarījuši secinājumus, kas būtu jāizdara līdz LK 2. posmam, lai saglabātu un palielinātu savu punktu pārsvaru.

Lūk, “SemiPro” divīzijas rezultāti.

Lasīt vairāk: LK/LČ mašīndejās 2008: 1. posms…

Uz ITG2 jaunas dziesmas ITG3 mapē!

15. janvāris, 2008 @ 7:54 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, In The Groove 2 | 21 komentāri

FAQKā jau solīts laiciņu atpakaļ, ;) pirms paša Kausa sākuma “In The Groove 2″ deju aparātam Zelta boulingā uzlikām jaunu dziesmu paku. Ceram, ka visiem patiks. Kopumā 10 dziesmas, zemāk skatīt pilnu sarakstu:

Be My Friend - Lagoona 1/3/6/8/9
Dawn (Perpetual Mix) - KaW vs. i09 1/4/6/9/10
Don’t Panic - Street Corner Poets 1/3/5/8/9
Dream to Nightmare - Nightmare 1/6/7/9/12
Hardkore Atomic - CanBlaster 1/4/7/9/10
Heel

and Toe - KURi-ZiLL 1/3/6/9/9
King Kong - Shanadoo 1/3/7/9/10
Less Than Three - Backy 1/3/6/8/10
VerTex^3 - ZiGZaG 1/6/10/11/13
Y2Z - Affinity 1/4/6/9/11

Lasīt vairāk: Uz ITG2 jaunas dziesmas ITG3 mapē!…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.