ITG2 atkal strādā

28. maijs, 2008 @ 10:37 | Autors: funMaster | Kur: In The Groove 2 | 25 komentāri

FAQSteidzam ziņot - “In The Groove 2″ deju aparāts atkal darbojas. Tika uzstādītas nepieciešamās rezerves daļas un aicinām dejotājus atgūt ritmu - arī tiem, kas piedalās Latvijas Kausā.
Aparāts sāka darboties vakar, taču šodien saņēmām zvanu, ka it kā ITG2 rij monētas. Izpētes rezultātā (sakām paldies Dimam par līdzdalību testēšanā) noskaidrojām, ka principā aparāts monētas nerij un dejot var normāli. Taču, retos gadījumos - iemetot monētu, kad aparāts raksta rezultātus fleškā (redzams ekrāns “Writing to card…”), tiešām var neiedot kredītu/-s. Lūgums visiem dejotājiem pamatā mest monētas deju starplaikos, kad redzams starta ekrāns, lai nerastos šādas kļūdas. Tas ir paša ITG2 gļuks.

Atceries pats un pastāsti draugam! ;)

Nupat arī publicēsim jauno LK grafiku ar turnīru datumiem - ceram, ka tas vairs nebūs jāgroza!

Jaunas dziesmas uz ITG2?

19. maijs, 2008 @ 9:24 | Autors: funMaster | Kur: In The Groove 2 | 38 komentāri

FAQKamēr “In the Groove 2″ atrodas piespiedu dīkstāvē, varam izmantot iespēju un uzlikt kādu jaunu dziesmu paku. Tāpēc aicinām visus dejotājus postot linkus ar dziesmām/dziesmu pakām, kuras gribas redzēt uz ITG2.
Ierobežojumi:
1. Dziesmas ilgums ne vairāk kā 2 minūtes.
2. Soļi visos grūtības līmeņos, sākot no Novice.

Ieteicams, lai būtu jau veselas dziesmu pakas, ko sagatavojis kāds atzīts stepčārtu meistars un ko esam paši pārbaudījuši - lai dziesmas būtu interesantas un atbilstu uzrādītajai grūtības pakāpei.

Tad veiksim galējo atlasi un labākās dziesmas redzēsim ITG2 repertuārā. ;)

LK 4. posms tiek atlikts

11. maijs, 2008 @ 2:16 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss, Latvijas čempionāts | 8 komentāri

FAQDiemžēl esam spiesti atkal paziņot par LK 4. posma atlikšanu. Iemesls - ITG2 monētu pieņēmēja salaušana. Pats aparāts ir kārtībā, taču nevaram to atstāt ieslēgtu, kas savukārt nozīmē to, ka dejotāji nevar trenēties un gatavoties LK 4. posmam, kas bija paredzēts 18. maijā.
Reizēm arī pie mūsu deju aparātiem parādās dažādi indivīdi ar līkām rokām, jo šādai monētu pieņēmēja salaušanai bija nepieciešams diezgan nopietns fizisks spēks un trula monētu izmešanas pogas dauzīšana.

Turpmākie plāni ir sekojoši: uz nākamās nedēļas beigām ITG2 atkal varētu būt darba kārtībā (šoreiz jau ar pilnīgi jaunu un nomainītu monētu pieņēmēju) un LK 4. posms tādā gadījumā notiks 5. posma vietā 1. jūnijā. 5. posms tad notiktu 15. jūnijā, bet 6. posms - pašā jūlija sākuma (datumu paziņosim visdrīzākajā laikā). 7. posms un fināls - joprojām 20. jūlijā.

Paldies dejotājiem par sapratni, kā arī iesakām neizmirst arī citus deju aparātus ZBH, Pump It Up Exceed un it īpaši DDR Extreme, jo viens LK posms notiks uz Extreme.

LK/LČ mašīndejās 2008: 3. posms, rezultāti

6. maijs, 2008 @ 11:46 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Latvijas Kauss, Latvijas čempionāts | 17 komentāri

LK/LCNeskatoties uz saulaino un pavasarīgo laiku, šo svētdien Latvijas mašīndejotāji atkal sanāca kopā, lai cīnītos Latvijas Kausa ietvaros. Jāatzīst, ka turnīru grafiks ir tiešām sasprings - ik pa 2 nedēļām notiek LK posms un laika gatavoties nav daudz. Turklāt, vēl arvien ITG2 deju mašīna sagāda galvassāpes dažādu tehnisko problēmu dēļ. Bet - kuram gan viegli mūsu laikos? :)
Tādēļ prieks par dejotājiem, kas, neskatoties uz saules un brīvdienu vilinājumu, piedalījās un cīnījās!

Vispār - mūsu sacensības ir ļoti interesanta iespēja vērot un pieredzēt, kā darbojas dažādas pieejas dalībai turnīrā. Dejotājs 1 var ļoti labi nostartēt vienā atsevišķā posmā, tas sliktāk citos - un gala rezultātā vieta kopvērtējumā nav augsta. Savukārt dejotājs 2 Lasīt vairāk: LK/LČ mašīndejās 2008: 3. posms, rezultāti…

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.