Nāc dejot!

1. augusts, 2005 @ 2:51 | Autors: funMaster | Kur: Galvenā, Iesācējiem |

Welcome!Šis saits ir veltīts labākajam, izklaidējošākajam, sportiskākajam :) no visiem hobijiem - DDR jeb Dance Dance Revolution. Te var uzzināt, kur Lavijā un Rīgā atrodas deju mašīnas, visu par deju aprīkojumu mājās, DDR sacensībām, turnīriem un vienkārši tusiņiem, un citiem DDR jaunumiem tepat un pasaulē.

Tāpat šeit var sastapt citus DDR-istus, padalīties pieredzē un sasniegumos, jautāt un jokot - un vienkārši labi pavadīt laiku.

Ja esi te pirmo reizi - vislabāk sākt ar :KAS IR DDR:

Ja gribas redzēt DDR kustībā - vislabāk, protams, to darīt klātienē - piemēram, sestdienas vakaros Zelta Boulinga halles otrajā stāvā. Taču ir arī iespēja noskatīties filmiņu par DDR (.avi, 62 Mb, angļu valodā):
ZigZag Productions - “I just can’t control my feet”

Droši meties iekšā DDR pasaulē. Mums ir iespēja komentēt aktuālos rakstus un ir arī :FORUMS:. Reģistrējies, raksti un dejo!

Show Me Your Moves!

Funmaster

1 komentārs »

  1. Tiem interesentiem, kam ir lēnāks Interneta pieslēgums un kam patīk izmantot Windows Media Player - “I just can’t control my feet” samazināta versija (.wmv, 4,90 Mb). Spiest te.
    Paldies Ivaram par ieteikumu! ;)

    ...teica Funmaster — 4. decembris, 2005 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.