Par Non-Stop dziesmām EuroMix2

23. novembris, 2005 @ 5:13 | Autors: funMaster | Kur: Noderīgi |

Aktuāli!Info par Non-Stop.

EuroMix2 ir 9 Non-Stop dziesmu kombinācijas, sākot at Easy līdz Hard. Šī deju iespēja būs pieejama īpašos Non-Stop Party vakaros, par ko paziņosim šeit īpaši. Labā ziņa ir tāda, ka Non-Stop Party dejas sanāks krietni lētāk!

Līdz ar to neliela ekspress-aptauja cienījamajiem dejotājiem - kurā nedēļas dienas vakarā Tev būtu visērtāk/visbrīvāk apmeklēt Non-Stop Party?
Priecāsimies par komentāriem!

Sekojam līdzi notikumiem DDR:Latvija saitā. ;)

5 komentāri »

 1. Zeel, ka tikai vienu vakaru nedeeljaa shis priex buus pieejams? Bet kas iisti par iemeslu ir tam, ka nevar non-stop pastaaviigaa reziimaa uzlikt?

  Bet nu ja jau situaacija ir taada, kaa shobriid, tad manupraat vislabaak buutu shos non-stop party riikot piemeeram sestdienas vakaraa, bet nu ja tomeer domas nesakriit, tad es domaaju ka visi viennoziimiigi piekritiis, ka nedeeljas nogales buutu vispiemeerotaakaas…

  ...teica RuX — 23. novembris, 2005 #

 2. Vienu vakaru - lai būtu iesākumam tā. :)
  Iemesls ir tāds, ka EuroMix2 Non-stops darbojas mazliet citā režīmā, nekā EuroMix1, un ir citādi piesaistīts kredītu sistēmai, kas nozīmē, ka šī opcija būs arī jāslēdz iekšā/ārā manuāli.

  Bet galvenenais, ka būs, un domāju - visi dabūs izdejoties kā nākas! Un tad tas būs arī kā īpašs notikums, nevis ikdiena.

  Tātad sestdienās?

  ...teica Funmaster — 23. novembris, 2005 #

 3. Veel viena lieta - non-stop rezultaatu tabulas buus ikdienaa redzamas, vai arii taas varees tikai atsevishkji apskatiit? Vienkaarhsi parasti karstaakaas ciinjas notiek tieshi par non-stop tabulaam… =)

  ...teica RuX — 24. novembris, 2005 #

 4. Varēs ikdienā apskatīt, blakus aparātam.
  Noteikti. :)

  Rīt vakarpusē plānoju būt ZB, ja kas, tad varētu arī iemēģināt šo pasākumu.

  ...teica Funmaster — 25. novembris, 2005 #

 5. Iemēģinājam gan :)

  Jāsaka, ka tas ir jauns pārbaudījums, jo, atšķirībā no EuroMix 1, kur nonstop ir četras dziesmas, EuroMix 2 nežēlīgi liek mocītīes 5 dziesmas, jeb ~8 minūtes. Pie grūtajiem komplektiem tas ir, nu, pasmagi :))

  ...teica esh — 27. novembris, 2005 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.