DDR palīdz skolēniem ASV

5. decembris, 2005 @ 12:12 | Autors: funMaster | Kur: Pasaulē, Interesanti! |

USAInteresants eksperiments 5 mēnešu garumā noticis ASV Vern Patrick sākumskolā Oregonā, ASV - bērneļiem un jauniešiem stundās bija iespēja dejot DDR (”In the Groove” versijā). Skolotāji bija norūpējušies par fizisko aktivitāšu trūkumu bērniem, kā arī par zināmu smadzeņu kuslumu, kas tiekot novērots attīstāmies. :)

Tad nu viņi arī meklēja un atrada iespēju labot slikto tendenci, veicot eksperimentu ar DDR. Saucās tas viss “fitness fun

and brain-training” - jeb “fitnesa prieks un smadzeņu trenēšana”. Sākumā apmācīja skolotājus, tie šo māku nodeva tālāk atsevišķiem skolēniem (”Groove Masters”), kuri savukārt ņēma savā aizgādnībā citus vienaudžus.

Ar iegūtajiem rezutātiem visi bija apmierināti:

- vispirms jau paši skolotāji nometa svaru ;)
- tika atzīmēts, ka jauniešiem radās lielāka interese par fiziskajām aktivitātēm;
- cēlās pašapziņa un saskarsmes iemaņas, kā arī līdera īpašības;
- vispārējās fiziskās sagatavotības līmenis arī paaugstinājās par 13,8% (kas tika izmērīts, skrienot skolas krosu :roll:).

Jebkurā gadījumā, DDR tiešām ir lielisks fitnesam, jo kas gan var būt labāk, ja vingrinājumi vienlaikus ir arī interesanti, attīsta koordināciju, līdzsvaru un reakciju? Un, pārejot uz nopietnāku noti - arī bērniem ar iedzimtām slimībām, piem. autismu - tika novērots liels progress. Prieks!

Palasīt par šo eksperimentu un paskatīties filmiņas var te.

Nav komentāru »

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.