In The Groove - īss ieskats.

2. janvāris, 2006 @ 2:16 | Autors: esh | Kur: Galvenā, Jaunumi, Interesanti! |

In The Groove PS2 CoverNeminēšu pie kādiem apstākļiem un kādā sakarā, bet vecgada vakarā man un vēl dažiem radās iespēja nedaudz iemēģināt “In The Groove for PS2″. Tā kā baumo un plāno pāris mēnešu laikā “In The Groove” aparātu ieviest arī Latvijā, tad, ilgi nedomādams, lecu virsū.

Pirmie iespaidi? Grūts.

   Vai nu to iespaidoja tas, ka testēts tika uz cietajām deju pamatnēm, kuras nebija pietiekami izturīgas, lai aktīvi uz tām dejotu ar kurpēm, kā rezultātā kājas slīdēja, vai arī tas, ka bultiņas tika rādītas no savādākas perspektīvas, kā bija pierasts gadu gaitā uz Euromix. Pēc nelielas papiņķerēšanās pa konfigurāciju, izdevās perspektīvu nomainīt uz pierasto, kas procesu padarīja nedaudz pierastāku.

   Protams, ar biedru testētāju otro, nolēmām daudz neķēpāties un vienu deviņpēdīgo dziesmu paņemt. Tā izrādījās maziņa kļūda - to mēģināt bez iesildīšanās. Jo pat pēc visa vakara aizvadīšanas testējot ITG, palika iespaids, ka dziesmu grūtības pakāpe ir krietni par maigu novērtēta. Piemēram, lielākā daļa astoņpēdīgu dziesmu grūtības pakāpes ziņā droši var sacensties ar lielāko daļu devītnieču uz Euromix 2. Tas, protams, neattiecās uz visām ITG dziesmām. Ir arī tādas, kuras ir novērtētas uz desmit pēdām, bet tāds deviņpēdu skrējiens vien ir. Protams, visi mēģinājumi iekarot kaut vienu ar 11 vai 12 pēdām novērtētu dziesmu beidzās ar īgniem izsaucieniem ‘Ej galīgi!’ vai ‘Nu tas NAV reāli!!!’ un drūmu kāpšanu nost no deju platformas un apsēšanos uz zemes.

   Ir arī tādi jaunumi, par kuriem man patiess prieks. Acīmredzamākie ir mīnas un rokas (brutāls tulkojums no angļu valodas). Mīnas - pavisam vienkārši. Ja uzkāpsi - apmēram sestdaļa no veselības nost. Tas, protams, noved pie tādiem horegrāfijas brīnumiem, kā augsti palēcieni gaisā no vienas kājas ar piezemēšanos uz otras, lai, pasarg Dievs, neuzkāptu uz mīnas, bet piespiestu bultiņu. Kā izteicās novērotāji - tagad tiešām ir skudras kādam biksēs. Par rokām - doma elementāra. Pieņemsim, ka Tev divas kājas tur freeze arrow, bet Tev nāk vēl virkne ar bultiņām. Rokas, elkoņi, ceļi, piere - Tava izvēle. Bet bultiņas kaut kā ir jāpiespiež, kājas neatraujot. Tas noved pie visādiem brīnumiem.

   Par citām niansēm, runājot, horeogrāfija (bultiņu virkne) ir krietni savādāka, kā EuroMix 1 vai 2. Ja abi EuroMixi tendējās uz to, ka bultiņas izvieto vienmērīgos skrējienos, retās vietās ieliekot žiglus skrējienus, kuros parādās arī 1/32 takts bultiņas, tādējādi grūtās dziesmas izveidojot par sava veida maratoniem, tad ITG vairāk ir novērojama pastaiga pa bultiņām (skrējiens, bet viegls un ne pārāk ātrs), ar supersprintiņiem, kas liek saķert galvu un nodomāt ‘What the??’. Arī mūzikas ziņā ITG vairāk uz tehno pusi nosliecas, kas arī ļauj ITG tā variēt ar tempiem un pamīšus likt mierīgu pastaigu ar nenormālu skrējienu.

    Kopsavilkumā - pie 120 (pēc uzticamākās informācijas) dziesmām, pieciem grūtības līmeņiem (no 1 pēdas līdz pat 13(!!)) un 50 modifikatoriem (Twister, Blink, Tornado, Dizzy, Wave ir tikai maziņa kripatiņa no pieejamā), secinājums ir viens - GRIBU!

-Esh

10 komentāri »

 1. Prieks, ka pirmā reakcija ir pozitīva! :)
  Uz vēlmi GRIBU varam atbildēt - BŪS!

  ...teica Funmaster — 2. janvāris, 2006 #

 2. rakstinsh smiekliigs, bet atbilst patiesiibai! :)

  ...teica Lauma — 2. janvāris, 2006 #

 3. paga es neko nesapratu.kas tas vispaar taads ir?

  ...teica babygirl — 2. janvāris, 2006 #

 4. Var iemest acis tepat pa labi iekš :SAITES: - un no turienes aiziet uz groovestats.com - ITG Interneta rankingu. Interesanti!
  Piemēram - High Scores jeb labākie rezultāti:
  Summer ~Speedy Mix~ / Expert (13) / MegamanX / 99.41% ;)

  ...teica Funmaster — 2. janvāris, 2006 #

 5. babygirl: ITG jeb “In the Groove” ir jaunās paaudzes deju sistēma (līdzīgi, kā tās mašīnas iekš ZB - EuroMix 1 un EuroMix 2), bet ar uzlabojumiem, ko Esh rakstā pieminēja.

  Pie mums pagaidām pamēģināt var uz PlayStation ar ITG disku un pieslēgtu platformu.

  ...teica Funmaster — 2. janvāris, 2006 #

 6. par to foršo rezultātu - rekur stepčārts tai dziesmai, kas viņam ir uz 99.41%:
  Spiest te.

  ...teica esh — 3. janvāris, 2006 #

 7. aa ok skaidrs

  ...teica babygirl — 3. janvāris, 2006 #

 8. Just a piece of a cake! :)
  Ne visai ticas, ka to izdarīja viens dejotājs un bez ātruma modifikatora. Nav jau dzīvajā tie Monstri redzēti. Kad skatās video par super labiem rezultātiem uz ekrāna, nez kāpēc ne reizi neparāda arī dejotāju darbības brīdī… Tas liek aizdomāties par nelielu reklāmas triku.

  ...teica Ivars — 3. janvāris, 2006 #

 9. Domāju - triku nav. Vairāki momenti: pirmkārt jau viņš pavisam noteikti turējās rokām pie balsta. Kā to dara, piemēram, dejotājs Kevbo, var apskatīt te (pacenšoties un novelkot sazipotus video failiņus, ap 20 Mb katrs, mazāku nav):

  Video, Zip

  Īpaši iesaku noskatīties Destiny - viss uz viena 1325 kombo.

  ITG Eiropas čempionātos turēšanās pie balsta netiks atļauta.

  Otrkārt - viņi jau labu laiku trenējas un nenoliedzami - tas dod savus rezultātus.

  Tad vēl izskatās, ka Kevbo dejo tā - abi pirkstgali uz vienām bultām, papēži uz citām, un vienkārši vibrē papēžus/pirkstgalus, nevis lēkā ar pilnu pēdu no bultas uz bultu.

  ...teica Funmaster — 3. janvāris, 2006 #

 10. […] Jāsaka godīgi - ellīgi aizraujoši. Ar visu to, ka brīdī, kad es vakar iegāju ZBH, es jutos kā lupata trīsreiz izlaista cauri centrifūgai, ar vienu soli uz aparāta pietika, lai manā sejā žigli parādītos smaids un ķermenī atgrieztos enerģija. In The Groove 2. Gaidījām, gaidījām un tad beidzot esam sagaidījuši. Kāds tad viņš īsti ir? Lielisks. Es, kā jau vairāk tādu neierastu lietu piekritējs, sāku ar maratonu ar modiem. (Nezinātājiem - režīms, kad Tu dejo dziesmu komplektu, tikai laiku pa laikam bultiņu attēlojums mainās, Un bieži viņš mainās ļoti nepatīkami. Bet ir jautri ) Viegli nebija, bet toties es paspēju gūt vairākus jauunus iespaidus, ar kuriem ir vēlme padalīties. Par dziesmām un novērotajām specifikām var palasīt šeit, šoreiz es centīšos vairāk par aparātu un lietošanu, neivs par spēli kā tādu. […]

  Pingback » ITG2. Testdrive. — 25. maijs, 2006 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.