NSP 12 + NSP 1 jaunajiem dejotājiem!

2. marts, 2006 @ 3:55 | Autors: funMaster | Kur: NoN-StoP PartY, Iesācējiem |

BeatDivas ziņas - viena laba un otra… arī laba!
1. Pēc tradīcijas, tiek izziņota nākamā NoN StoP PartY šajā sestdienā, 4. martā, 19.30 Zelta Boulinga Halles otrajā stāvā. Būs jautri un skatīsimies, vai beidzot kāds būs spējīgs uzbrukt AAA virsotnei! ;)

2. Otrā ziņa ir tāda, ka šajā pašā dienā aicinām visus jaunos dejotājus, kas tikai sāk savu ceļu DDR pasaulē uz savu pirmo NoN StoP PartY, plkst. 14.00 turpat Zelta Boulinga halles otrajā stāvā. Tā ir iespēja sacensties ar sev līdzīga līmeņa dejotājiem, jautāt, saņemt labu padomu kā arī izmēģināt vieglākos non-stop komplektus.
Ja tikai mācies - nekautrējies, droši savācamies un iepazīstamies - un lai tie “krutie” dejotāji zin un pārāk neatslābinās - konkurence aug ! ;)

6 komentāri »

 1. prieks par NSP 1! :D
  nu un par to NSP 12 jau arī :))

  ...teica Liiva — 2. marts, 2006 #

 2. eu, bet kas notiks, kad nonaaksim pie NSP988..NSP989..NSP990..NSP991.. ???? gan jau arii taads laiks pienaaks. ko tad? :D ak, jaa! shodien plaanoju ierasties laiciigi!.. ;)

  ...teica Lauma — 4. marts, 2006 #

 3. heh mozk man arii vajadzeeja kaa iesaaceejam iet uz nsp 1? hehehehehe

  ...teica babygirl — 4. marts, 2006 #

 4. Bija jaunie dejotāji - un rezultāti ir labi! ;) Vienā NSP “profiem” atnāks reiz tāds puisis/meitene un visiem pogas izgriezīs! ;)

  ...teica Funmaster — 4. marts, 2006 #

 5. kushu! :D taa nemeedz notikt. mums acis valjaa, mees redzam, kas top. kaa nekaa jaapieskata tachu savas vietas turniiros!!…. :D

  ...teica Lauma — 4. marts, 2006 #

 6. vakar bij labs…..

  ...teica babygirl — 5. marts, 2006 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.