Individuālais turnīrs: jauna spēku pārbaude

26. marts, 2006 @ 1:56 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri |

MiniturnīrsSestdien mūsu tradicionālās NSP ietvaros bija novērojama jaunā spēku pārbauda pēc vēl grūtākiem noteikumiem - miniturnīrs. Centāmies sacensību padarīt spraigāku, neparedzamāku un interesantāku.
Kopumā jāpiezīmē, ka - no viens puses, turnīrs tiešām vairāk vai mazāk atklāj reālo spēku samēru Latvijas DDR sabiedrībā ;) , tomēr vienmēr eksistē arī visuresošais R

andom jeb Nejaušība, kas mēdz dejotāju ievirzīt pavisam neparedzētās sliedēs. Ko lai dara - tāda ir dzīve. :)

Noteikumi: izvēlējāmies 3 kvalifikācijas dziesmas, no kurām visi dalībnieki varēja izvēlēties 1 tīkamāko. Ironiski un interesanti - to vidū izrādījās arī Max 300 :) - un atradās drosminieki, kas šo dziesmu dejoja 10 pēdu jeb visaugstākajā grūtības pakāpē! Respect.
Tālāk - pēc kvalifikācijas rezultātiem sadalījām dejotājus 2 grupās - 1. un 2. :D Tad katrs izlozēja obligāto dziesmu, izvēlējās savu izvēles dziesmu un, pa dalībniekam no katras grupas pārmaiņus, metās uzbrukumā. Starp citu - visas izdejotās dziesmas tika izņemtas no pieejamo dziesmu saraksta, tāpēc dejojamo dziesmu palika arvien mazāk.

Tātad:

1. DIVĪZIJA ;)

1. Artūrs (RuX): 2255 punkti
2. Lauma (LMA): 2227 punkti
3. Andris (Esh): 2049 punkti
4. Kārlis (RYU): 2010 punkti
5. Kristaps: 1987 punkti
6. Taņa: 1798 punkti
7. Lupus: 1773 punkti
8. Inga: 1708 punkti

2. DIVĪZIJA ;)

1. Mairis (Funmaster): 1626 punkti
2. Līva: 1566 punkti
3. Kārlis (Mazais): 1486 punkti
4. Ēriks: 1272 punkti
5. Jānis (OctO): 1253 punkti
6. Dima: 1054 punkti
7. Eva: 0845 punkti (2 dziesmu summā, izstājās)

Apsveicam uzvarētājus! :D

Šī tabula secībā no augšas uz apakšu arī precīzi atspoguļo kopējo vērtējumu individuāli.

Dažas pārdomas par rezultātiem. Domāju, ka visi vairāk vai mazāk piekritīs, ka ir svarīgi ne tikai progresēt personiskās meistarības ziņā, bet arī labi pārzināt dziesmas. To panākt laikam var tikai tās izdejojot. :)

Turnīrs arī labi parāda, no kāda materiāla katrs esam būvēti psiholoģiski - un vienmēr jāatceras tas, ka sacensībās (un laikam jau arī dzīvē) ļoti daudz nozīmē tieši psiholoģija un emocionālā noturība, imo.

Liels prieks par dejotājiem, kas salīdzinoši nesen dejo - lielisks sniegums un ļoti pamanāms progress! Arvien vairāk redzam un dzirdam: “šodien to vai šito Expertu izgāju…”. Varbūt jau pavisam drīz daži no mums sāks nopietni apdraudēt labāko visādi citādi pārliecinošo līmeni? Noteikti.

Paldies visiem, kas piedalījās un tiem, kas piedalījās organizācijā - kopā uzrīkojām labu tusiņu. ;)

24 komentāri »

 1. O jā! :) Pasākums patiešām interesants. Daļa no galvenās konkurences ieradās pēdējā mirklī, bet tas pasākumu padarīja vēl interesantāku… :)
  Nu ko… Sasparojamies, drīzumā jau sāksies jaunu virsotņu iekarošana un cerams, ka konkurence augs… :)

  ...teica RuX — 26. marts, 2006 #

 2. bija riktīgi OK :)
  prieks, ka izdodevās sasniegt jaunas virsotnes tieši miniturnīra laikā :)

  ...teica esh — 26. marts, 2006 #

 3. Vēroju turnīru un nostiprinājās pārliecība, ka dziesmu loterija būtu jāierobežo vienāda grūtības līmeņa dziesmās. Tagad pārāk liels ir loterijas ienestais efekts uz gala rezultātu. Grūti piespiest cīnīties, ja tev jau pirms dejas teorētiski ir 1000 vai 2000 (pat 3000) punktu deficīts. Dziesmu nejaušība var palikt. Otrajai divīzijai maksimālo līmeni varētu nolikt uz 8 pēdu dziesmām, lai labākos mudinātu pāriet augstāk, bet jaunpienācējus neatbaidītu.

  ...teica Ivars — 26. marts, 2006 #

 4. Sarakstiet visi veelmes randomam :D Buus jaauztaisa saveejaais naakamajai reizei…

  Kursh pasuutiija prieksh Laumas Let them move un prieksh Esha expert 5 peedas :D

  Labi labi… man ir daudz idejas, ko vareetu ielikt turniiru softaa - redzees, ko liidz naakamajai reizei sanjemshos sataisiit :)

  Kopumaa bija labi :D

  ...teica Janis — 26. marts, 2006 #

 5. Ivars, ko tu teiktu par shitaadu variantu - pirms randoma, katrs var noteikt cik punktiigu dziesmu vinjsh grib… Piemeeram exp 8-9 peedas… vai arii dif 5-6 un exp 6-7…
  Un randoms izveelaas tikai no shiim dziesmaam? it kaa paliek randoms, it kaa ljauj izveeleeties cik punktus/gruutiibu katrs grib?

  ...teica Janis — 26. marts, 2006 #

 6. ooo, te jau skan kaut kas interesants!.. izskataas, ka beidzot ir uzklausiitas manas loteriju likstas… :D :D :D
  Jaani - ideja aptuveni akcepteeta! :D

  ...teica Lauma — 26. marts, 2006 #

 7. Jānim - nu jā, tas izklausās labāk. Uz pirmā EMix mēs esam taisījuši visu dziesmu Random ar brīvu grūtības līmeņa izvēli, bet tur max visur bija 10… punkti.
  Es uzskatu, ka sakarā ar to, ka dejotāji necīnās blakus vienās un tai pašā dejās, kā tas būtu reālā turnīrā, dziesmu izloze jātaisa TIKAI no vienāda pēdu skaita. Teiksim - viena 8 un viena 9. Ja būs 8 - 9, (6 - 7)…nekas liels loterijā nemainās, sakritības gadījumā vienam abas 8, otram abas 9, atkal mīnus 2000 punkti.

  ...teica Ivars — 26. marts, 2006 #

 8. Lauma - tad jau Tev paliks neinteresanti… :D
  Jāni - laba ideja. Ja mēs varam spēlēties ar šiem parametriem, tad mums paveras plašas iespējas dejotāju pilnīgā nospīdzināšanā turnīros… ;)

  ...teica Funmaster — 26. marts, 2006 #

 9. visi tik laimiigi..bet es gan vairs sestdienaas nebrauskshu uz zb..man jau apnika tie turniiri..izdomaa muljkiigus noteikumus…un pa visu sestdienu es varu tik max 6 dejas nodejot…no kuraam 3 ir taas kuras nemaz negribu….nee paldies.man jau apnika…juus taapat jau visi mums labi dejotaaji tiksiet bez manis galaa!

  ...teica babygirl — 27. marts, 2006 #

 10. babygirl naac sestdienaas agraak :D
  Me atnaaca ap trijiem… kameer tauta saradas - me paspeeja 10-20 dejas nodejot :D pietam pirmaas padsmit vienaa laidaa :D

  Jaa vakaraa tieshaam ir probleemas ar tikshanu uz aparaata - bet driiz paraadiisies treshais aparaats - gan jau buus labaak…

  A par randomu padomaashu :D

  ...teica Janis — 27. marts, 2006 #

 11. Piekrītu Jānim. Pašā NSP vidū pagaidām ir pagrūti izsisties līdz aparātam. Bet jautājums tiek risināts. ;)
  Un babygirl - turnīri tomēr dod iespēju paskatīties uz sevi, salīdzinājumā ar citiem. Bet - ja gribas dejot tikai savam priekam - nav nekādu problēmu! :)

  ...teica Funmaster — 27. marts, 2006 #

 12. Un vēl jau paliek arī EuroMix1!… Taa ka iespeeju daudz, tikai vajag prast taas izmantot, nevis skali noblauties: “man nedod, es negribu.”… probleemas jaarisina, nevis jaabeeg no taam.. nu kaut kaa taa, bet labi, tava izveele..

  ...teica Lauma — 27. marts, 2006 #

 13. pa nedēļas vidu ZB regulāri parādās dejotāji, kas GRIB pilnveidoties un pavada dejojot ne vienu vien stundu uz DDR aparātiem neviena netraucēti - Kristaps, Mairis, Eva, Lauma, Artūrs, Krista un vēl daudzi citi…

  ...teica Ivars — 28. marts, 2006 #

 14. Ivar, neapšaubāmi, bet tomēr nedēļas vidū ne visiem ir iespējams izrauties no darbiem un atrast laiku lai patrennētos. NSP sākotnēji izveidojās sestdienās tieši tādēļ ka visi dejotāji varēja izrauties, pievienoties un ar zināmu pārliecību šo laiku arī rezervēt.

  Diemžēl fakts ka sestdienās par konstruktīvu, uz izaugsmi orientētu, lēkāšanu var aizmirst nav noliedzams - bet nu, ko padarīsi. lēkāsim mājās, kas cits atliks.

  ...teica Lupus — 28. marts, 2006 #

 15. zin man nav iipashi patiikami vienai pashaj atrasties zb un tur leekaat…tapeec es nebraucu darbadienaas.a par to agraak to gan vareetu…tad redzees..par turniiru….man nav kaadam jaaizraadaas…vnk man bij nepatiikami ka man naacaas dejot kaa 11 tajai..un protams es strsoju ka maajaas tuuliit peec 5 min aabrauc un vse gatav..veel taa dziesmu izveele…kautkaa netaa bija..

  ...teica babygirl — 28. marts, 2006 #

 16. man taas vietas turniiros nav svariigas…man svariigi ir tas kaa es izeju vai es kautkaadaa veidaa progreseeju,nevis tur visiem izraadiities o jaa es tur kruts….vienkaarshi dazhreiziekas ka staavu uz vietas….vieglu dziesmu nevaru uz kombo iziet..nu johaidii kas nu ir?..bet sestdien es vispaar nekaada biju…kas bij ar mani nezinu…

  ...teica babygirl — 28. marts, 2006 #

 17. … un tas ir tikai labi, ka katram ir sava filozofija - visiem taču nav jābūt vienādiem. :)
  Bet, kā jau minēju - noslogotības problēma risinās - domāju, ka visi varēs izdejoties pēc sirds patikas. ;)

  ...teica Funmaster — 28. marts, 2006 #

 18. babygirl - transportu uz maajaam var noorganizeet arii savaadaak :) Kaut vai sarunaat ar mani… nav taksh tik taalu no Riigas :) vajag tikai laiciigi pabriidinaat - jo pagaashsestdien biju bez mashiinas… bija garastaavoklis - sho to iedzert…

  ...teica Janis — 28. marts, 2006 #

 19. To Lupus - Tev nav jātaisnojas! :) Tu esi no tiem, kas nāk dejot regulāri, nevis vienīgi tusiņa pēc, tikai neminēju visus vārdus, pārāk garš saraksts sanāktu!
  Ja turnīri apnikuši, var tak tiem uztaisīt arī nelielu pauzīti. Droši vien ikkatrs ir izjutis savu prasmes līmeni un tagad zin, pie kā jāpiestrādā. Nedēļas laikā nekas liels nevar mainīties, it īpaši, ja pa vidu NEDEJO! :) No organizatoru puses arī tagad ir izmēģināti dažādi varianti. Varbūt turnīru rīkot reizi mēnesī? Ar laiku tie varētu pāraugt reitinga turnīros.

  ...teica Ivars — 28. marts, 2006 #

 20. Ideja par paartraukumu turniiros arii laba…
  Ja godiigi man jau shosestdien nepaaraak gribeejaas piedaliities… jo es aptuveni nojaushu ar kuriem esmu liidziigaa liimenii un kuri dejo stipri labaak… (turniira rezultaati to tikai apstiprinaaja) liidz ar to piedaliities bez izredzeem uzvareet - galiigi negribas….

  ...teica Janis — 28. marts, 2006 #

 21. Saguruši no turnīriem? :D
  Bija viena te ideja par neparastu un uz non-stop balstītu komandu blitz turnīru… bet tad jau atliksim uz vēlāku kaut kad… ;)

  ...teica Funmaster — 28. marts, 2006 #

 22. par transportu ir taa kaa ir…man sestdienaas uz saul;kalni jaabrauc ir..es tak neprasiishu lai mani ved uz saulkalni…hehe

  ...teica babygirl — 30. marts, 2006 #

 23. Nu liiidz saulkalnei nav taalu :) es pastiijos kartee :) ja vajag varam sarunaat :D

  ...teica Janis — 31. marts, 2006 #

 24. saulkalne ir aiz salaspils…

  ...teica babygirl — 31. marts, 2006 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.