ITG2. Testdrive.

25. maijs, 2006 @ 9:53 | Autors: esh | Kur: Galvenā, Interesanti!, In The Groove 2 |

Freak me up! Jāsaka godīgi - ellīgi aizraujoši. Ar visu to, ka brīdī, kad es vakar iegāju ZBH, es jutos kā lupata trīsreiz izlaista cauri centrifūgai, ar vienu soli uz aparāta pietika, lai manā sejā žigli parādītos smaids un ķermenī atgrieztos enerģija. In The Groove 2. Gaidījām, gaidījām un tad beidzot esam sagaidījuši. Kāds tad viņš īsti ir?
Lielisks. Aparāts ir tiešām lielisks.

Es, kā jau vairāk tādu neierastu lietu piekritējs, sāku ar maratonu ar modiem. (Nezinātājiem - režīms, kad Tu dejo dziesmu komplektu, tikai laiku pa laikam bultiņu attēlojums mainās, Un bieži viņš mainās ļoti nepatīkami. Bet ir jautri :) ) Viegli nebija, bet toties es paspēju gūt vairākus jauunus iespaidus, ar kuriem ir vēlme padalīties. Par dziesmām un novērotajām specifikām var palasīt šeit, šoreiz es centīšos vairāk par aparātu un lietošanu, neivs par spēli kā tādu.

Patīkami pārsteidza režīma izvēle - ja uz DDR Euromix2 ir saprotams, kā nezinātāji var kļūdīties un uzlikt double vai tikai vienam spēlētājam, tad ITG tādu iespēju praktiski izslēdz, skaidri norādot, cik spēlētāji un kā dejos.
Nedaudz neierasta ir ceturtā poga, protams. Pagāja laiks, kamēr īsti sapratu, kas un kā ar viņu, bet kad saprot, tad viss ir superīgi.
Jaunā fīča - ‘Rolls’ ir ellīgi nogurdinoša kājām, bet skats no malas noteikti ir labs. Rolls uzsit nostaļģiju pēc fizkultūras stundām un aizsmakuša skolotāja bļaušanas “Un tagad visi skrienam uz vietas. Skrienam! Ātrāk! Ātrāk!”. Lai nerastos lieki jautājumi - tas izpaužas kā tādas cakainas bultiņas, līdzīgas holdiem, tikai viņu laikā Tev nevis jātur svars uz attiecīgās bultiņas, bet nejēgā ātri jāsprinto. Protams, bultiņas nāk pa pāriem, jo ar vienu kāju sprintot ir pagrūti.
Vizuālais noformējums ir tiešam skaists un futūristisksm, grafikas ir rūpīgi izstrādātas un tiešām priecē acis.

Viena no jaukākajām lietām, manuprāt, ir USB Flash izmantošanas iespēja, kas ir tiešām ērti. Es vakar paspēju jau draudzīgi papriecāties par Rux, kurš katru reizi vada savu vārdu iekšā un katru reizi maina uzstādījumus pirms spēles, kamēr man visas manas kaprīzes tiek saglabātas atmiņas kartē. Protams, Rux par to nebija stāvus sajūsmā, bet nu, ja man nebūtu bijis USB līdzi, tad būtu grūtāk parādīt, kā viņš mani sagrāva iekš Battle Mode . Katrā ziņā tā padarīšana ir tiešām ērta un iesaku katram iegādāties USB atmiņas puļķīti.

Īsumā apmēram viss, bet ja man vēl kas nāks prātā, nu, mani jau jūs pazīstat - es jau nu nekautrēšos un uzrakstīšu vēl vienu rakstu.

3 komentāri »

 1. Esh - jauki, ka esi pārpilns pozitīvām emocijām! ;) ITG ir jauna ēra un mēs esam tās pašā sākumā.

  ...teica Funmaster — 25. maijs, 2006 #

 2. Starp citu - ar zināmu lepnumu varu piezīmēt, ka mūsējā ir apmēram 5. vai 6. ITG2 dedicated uzstādītā mašīna visā(!) Eiropā. Es zinu par pārīti Holandē, vēl 2 ir Slovēnijā. UK ir vairāk, bet tur tās principā ir konvertētās DDR->ITG/ITG2 mašīnas.
  Tā ka Latvija ir vadošās pozīcijās. ;) Varam visiem iekabināt.

  ...teica Funmaster — 26. maijs, 2006 #

 3. Nu tiešām “nomierināji”! :D

  ...teica Lauma — 26. maijs, 2006 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.