ITG2 FAQ - 1. daļa: “Pamatlietas”

25. maijs, 2006 @ 12:17 | Autors: funMaster | Kur: Iesācējiem, In The Groove 2 |

FAQJaunais “In The Groove 2″ ir klāt - un ir saņēmis pirmās kaujas kristības. Kas tad tajā visā ir jauns, nepazīstams - un tajā pašā laikā - lielisks un ērts? Pamēģināsim te aplūkot vairākas pamatlietas, kas ITG2 atšķir no DDR mašīnām un ceram, ka dejotāji atradīs noderīgu informāciju, lai, uzkāpjot uz mašīnas, baudītu dejošanas prieku zinoši!

Neliela piebilde - nekas nevar aizstāt iespaidus un sajūtas, reāli uzkāpjot uz ITG2! Tāpēc droši liekam tīkliņā deju čības un dodamies uz Zelta Boulinga 2. stāvu, lai pārbaudītu to visu dzīvē.

Tātad:

1. Deju režīmi

ITG2 pieejami veseli 4 atsevišķi deju režīmi:

Dance - klasiskais deju režīms, kad vari izvēlēties, vai dejosi viens (1 Player), divatā ar kādu (2 Players) vai viens uz abām platformām (Double):

Starp citu - tagad, dejojot divatā, katrs dejotājs var izvēlēties savu - atsevišķu grūtības pakāpi, piemēram - viens dejo to pašu dziesmu uz Expert, otrs - uz Novice (iesācējs) - vienlaicīgi. ;)

Battle - cīņas režīms. Ideja ir tāda - jo labāk Tu dejo - jo grūtāk ies Tavam pretiniekam, jo Tavs labais sniegums sūtīs viņam visādus modus (modifiers), kas liks bultām griezties, visādi tās nobīdīs, padarīs tās neredzamas utt. Galvenais ir turēt kombo - tad pretiniekam nāksies pasvīst! Ja pašam iet grūti, tad ir 2 izejas - arī paņemt un turēt kombo, kas novāks šos uzbrukumus - vai arī pēc pāris kļūdām (Decent vai Way Off soļiem) modi pazudīs, jo tie ir izpildījuši savu uzdevumu - sačakarējuši Tev deju. :D Beigās tiks parādīts - kurš ir uzvarējis, kurš zaudējis (Win! un Lose atbilstoši).

Marathon - non-stop dziesmu komplektu režīms. No pierastajiem DDR non-stopiem atšķiras ar to, ka dziesmas vidū laiku pa laikam parādīsies visādi modi (bultu griešanās utt.), kas šo non-stopu padarīs grūtāku. Galvenais - negaidīti un tieši tur, kur Tu tos pavisam negribi redzēt!

Survival - izdzīvošanas režīms. Princips ir tāds: sākot dziesmu, Tev tiek dots laiks, lai šo dziesmu izdejotu - un šis laiks ir mazāks, kā pašas dziesmas ilgums! Ko darīt? Dejot pēc iespējas labāk un precīzāk - jo - par katru Fantastic soļa precizitāti Tev piešķirs 0.2 sekundes papildus laika, Excellent precizitāte nedod neko, toties Great noņems no jau tā nepietiekamā laika 0.5 sekundes, Decent - veselu 1 sekundi, Way Off - 2 sekundes, Miss - 4 sekundes! :roll: Pie tam - arī te sastopami modi! Īsts izaicinājums.

2. Mīnas, rokas un rolli

Šīs ir pavisam jaunas lietas, kas sastopamas tikai ITG. Un tā:

Mīnas - nevainīgi aplīši ar sarkanu vidu. Jāatceras tikai viens - tiem NEDRĪKST kāpt virsū, jo sekojošā eksplozija pamatīgi atņem enerģiju. Svarīgi ņemt vērā, ka mīnas nostrādās ne tikai tad, ja speciāli tai uzkāpsi, bet arī tad, ja Tava kāja vienkārši atradīsies uz atbilstoša virziena platformas bultas. Izvairāmies, paceļot kāju, palecoties vai liekot kājas platformas centrā.

H

ands - izmantojam rokas. Kad dejosi, reizi pa reizei pamanīsi, ka šur un tur Tev vienlaicīgi jānospiež ne tikai 2 bultas, bet 3 vai pat veselas 4! Kā to izdarīt? - pareizi - izmantojot rokas. Alternatīvi un skaisti var arī to darīt ar ceļgaliem (tikai uzmanāmies, lai negadās sasitumi vai traumas!). Šādi deja kļūst plastiskāka, interesantāka un daudzveidīgāka!

Rolls - rolli. Izskatās kā “cakaini holdi” - izmantojot Esha terminoloģiju. ;) Ja parastus holdus (jeb freeze bultas) ir jātur nospiestas, tad šos brīnumus ir - tieši otrādi - ātrā tempā jāvibrē ar kājām, lai veiktu šo augstākās pilotāžas figūru.

3. Vērtēšanas sistēma

Patīkami, ka ITG2 vērtēšanas sistēma ir daudzveidīgāka, nekā uz DDR mašīnām - dejas beigās Tev piedāvā plašu un izsmeļošu informāciju par to, kā tad Tev ir gājis. Bez pierastajiem burtu vērtējumiem, mums tagad ir arī procenti un snieguma grafiks, kas parāda, kurā dziesmas stadijā Tu esi bijis neatkārtojami perfekts - un kur acis un kājas ir pazaudējušas ritmu. Bez tam, Tu redzēsi, vai esi uzstādījis mašīnas rekordu ar konkrēto dziesmu (jo ITG2 ir rekordu tabulas katrai dziesmai!).

Burti un procenti tiek vērtēti sekojoši:

Četras zvaigznes: 100%
Trīs zvaigznes: 99%
Divas zvaigznes: 98%
Zvaigzne: 96%
S+: 94%
S: 92%
S-: 89%
A+: 86%
A: 83%
A-: 80%
B+: 76%
B: 72%
B-: 68%
C+: 64%
C: 60%
C-: 55%
D: Rezultāts zem 55%, tomēr dziesma ir izieta
F: Tu esi izkritis - dziesma nav veiksmīgi izieta

Šos rezultātus (arī bildes formā) var ērti ierakstīt USB fleša atmiņā, lai parādītu draugiem vai saglabātu nākamajām paaudzēm. ;)

4. Grūtības pakāpes

Vēl kāda ITG2 īpaša fīča ir tā, ka nu mums ir pieejamas arī 11, 12 un 13 pēdu grūtības dziesmas! Neticami, bet fakts. Dejotājam, kas uz EuroMix 2 pieveicis Max 300 (10 pēdiniece) - atkal ir jauns izaicinājums!
Pie tam, tiek uzskatīts, ka kopumā ITG2 ir grūtāks, nekā DDR - daudzas 9 pēdu dziesmas apmēram atbilst 10 pēdu līmenim uz DDR. Tātad - ir kur augt!

Lai jaunie dejotāji nenobīstas, lasot par visām šīm iespējām, grūtībām un izaicinājumiem - ITG2 sākas ar 1 pēdas Novice (iesācējs) līmeni, un mierīgi var sākt savu ceļu ITG pasaulē, pamazām progresējot - vai arī vienkārši baudot procesu.

Pieejamās grūtības pakāpes ir šādas:

Novice (iesācējs)
Easy (viegls)
Normal (normāls)
Hard (grūts)
Expert (eksperts)

Te nu paši pamati ir apskatīti - nākamajās FAQ daļās pastāstīsim par citām “In The Groove 2″ fīčām - un to ir tik daudz! - sākot ar USB fleša atmiņas izmantošanu, modiem un to izvēli, un daudziem citiem patīkamiem un informatīviem sīkumiem, kas tad arī padara šo deju aparātu par tik īpašu.

Jebkurā gadījumā - gaidām visus ciemos Zelta Boulinga halles 2. stāvā, aiz “Pro Shop” boulinga piederumu veikaliņa!

14 komentāri »

 1. ojā, to visu var saprast tikai uzkāpjot. emocijas ir neatkārtojamas un viennozīmīg pozitīvas!

  ...teica esh — 25. maijs, 2006 #

 2. kā jau teicu: kļūstu atkarīga :)

  ...teica Lauma — 25. maijs, 2006 #

 3. Tikai piebildīšu, ka reizēm mēdz būt arī 4 freezi handu veidā un tad vēl jānospiež piektā. Ilgi štukojām, kā to varētu izdarīt, kamēr nospriedām ka pēdējā bulta ar pakaļu jāspiež :D :D :D

  ...teica RuX — 26. maijs, 2006 #

 4. 5 bultas - manuprāt varētu mēģināt 4 ar abām pēdām pa diagonāli un piekto ar roku, ESH stilā noliecoties atpakaļ. Neiet tā?

  ...teica Ivars — 26. maijs, 2006 #

 5. Izrādās, ka var nočītot un Hold laikā ātri ar pēdu uzsist pa piekto un turpināt uz Hold… 45 izmēram te būtiska priekšrocība pret 39, jo var pietikt tikai pagriezt pēdu! Ne tikai 5 pēdu gadījumā, bet arī Hand vispār.

  ...teica Ivars — 26. maijs, 2006 #

 6. Funmaster sācies ražas laiks, birst raksti viens pēc otra… :)

  ...teica kaa — 26. maijs, 2006 #

 7. Man ir 38, tā kā tas pilnībā atkrīt! :D
  Bet vispār līdz šim tajā vietā man pirms 5. bultas vienmēr atlaižas 1 freeze, turklāt netīšām, tāpēc nesanāk vēl pameģināt to uzsišanu.. :D

  ...teica Lauma — 26. maijs, 2006 #

 8. kura dziesma un uz kādu grūtību uz double? man jau patīk pamežģīties un neordināri paspaidīt bultiņas..
  :))

  ...teica Esh — 26. maijs, 2006 #

 9. Esh - Bend your Mind (jau zināma vai ne? ;) ) double, hard (man šķiet) :)

  ...teica Lauma — 26. maijs, 2006 #

 10. he

  ...teica babygirl — 28. maijs, 2006 #

 11. es noleemu izlasiit kko no vecajiem raksiem un :heheh cik jauki ir izlasiit kautko no vecaa…kur esmu kaa saveejaa…bet patreiz konkurence aug un nu jau nezinu vai pietiks speeka ciiniities…

  ...teica babygirl — 28. maijs, 2006 #

 12. neesmu veel pieradusi..kad padejoju uz in the groove un tad noleemu iaziet uz euromix,tad likaas ka uz euromixa viss ir tik viegli un blutas likaas tik sasodiiti mazas..bija labs….man piem patika..pameeginat arii juus.meenesi nepadejot uz euromix tad padejot paaris dejas uz In the groove un tad panjemt jebkuru dziesmu un euromix..man patika…

  ...teica babygirl — 28. maijs, 2006 #

 13. … tāpēc arī ITG ir jauns izaicinājums - grūtāks - bet baudāmaks, daudzveidīgaks! ;)
  Lai kaut ko sasniegtu, vienalga kādā sfērā - vienmēr jāiet uz priekšu un kaut kādā ziņā sevi jāpārvar. Bet var jau arī baudīt procesu, necenšotie pēc rekordiem!
  Bet pārmaiņas pēc padojot uz EuroMix ir vienmēr jauki - un nostaļģiski. :)

  ...teica Funmaster — 28. maijs, 2006 #

 14. sveiki gribeju jautat vai kads zin kur var nopirkt to in the groove bet tikaj to paklaju lai majas varetu dejot? :o :)

  ...teica Ane4ka — 31. janvāris, 2008 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>





Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.