In The Groove 3!

11. septembris, 2006 @ 11:16 | Autors: esh | Kur: Galvenā, Jaunumi, Interesanti! |

Nekas nestāv uz vietas, industrijas attīstās un nu jau septembra beigās (27. - 29.) AMOA izstādē Las Vegasā tiks demonstrēts ITG3!

Protams, kamēr viņš nav ticis, tā teikt, noprezentēts, lielāka informācija ko varam piedāvāt ir šāda:

 • vairāk par 80 jaunām dziesmām (kopā virs 200)
 • vairāk par 30 jauniem maratoniem (kopā virs 70)
 • kopā sanāk vairāk nekā 800 jaunu deju (visas grūtības, modi, utt), (kopā pāri 2000)
 • In The Groove 3 būs arī Co-op spēles režīms. Pagaidām varam tikai minēt, bet manas domas sliecas uz Couple variantu (vecais Dancing Stage, tas, kas bija Dolē), kad katram spēlētājam bultiņas ir savādākas un viņu dejas papildina viena otru)
 • Jauni deju soļi, kas, pēc Roxor vārdiem, veidoti, lai iedrošinātu un pamudinātu uz 8-paneļu frīstailu! (tas vairāk tā kā priecē mani, bet nu tomēr!) :)

Vēl ir pieminēts ITGnet visām ITG3 mašīnām pasaulē, bet mulsina tas, ka interneta pieslēgums neesot nepieciešams un tas varot nest papildus peļņu īpašniekam. Pagaidām visvairāk visi nosliecas uz versiju, ka tā būs iespēja ar USB puļķīti ne tikai paņemt screenshot un saglabāt rezultātus, bet uzreiz nosūtīt uz ITGstats lapām.

Man gan pašam acīs uzreiz ieleca frāze par papildus peļņu īpašniekiem un kaut kas neskaidrs noformulējās prātā par neuzmācīgām reklāmām starplaikos, kad neviens nedejo, kuras varētu lejupielādēt no kāda servera un par kuru rādīšanu varētu attiecīgu summu atvēlēt aparāta īpašniekam. Varbūt nedaudz kaitinoši (neaizmirstiet, ka tā ir tikai mana teorija, kurai es pats lāgā neticu), bet mēs taču visi būtu ar mieru atbalstīt Mairi, vai ne?

15 komentāri »

 1. Incanti! :) Jau gribas jauno ITG3? :D

  ...teica Funmaster — 12. septembris, 2006 #

 2. Iklausaas aizraujoshi, bet ITG, jeb DDR saak pazaudeet savu agraako dzirksti manaas aciis :/

  ...teica Ged — 13. septembris, 2006 #

 3. Ged - kas tad nu? ;)
  Varbūt Tu pats sāc pazaudēt dzirksti?…

  ...teica Funmaster — 13. septembris, 2006 #

 4. Nu tā. Mans sakāmais ir tāds - KAD ITG3 BŪS LATVIJĀ?! :o :)
  Nav vērts lauzīt galvu par to, kas tur varētu būt. Agrāk vai vēlāk ieraudzīsim tik un tā. Lai gan.. Kāds nezin, kur var dabūt lētos reisus uz Vegas’u? :)

  ...teica Lauma — 13. septembris, 2006 #

 5. Lauma - par reisiem kaut ko izdomāsim - es domāju, ka ja Tu paprasīsi pilotiem, lai lido uz Vegasu, nevis Helsinkiem, viņi paklausīs :)

  ...teica esh — 14. septembris, 2006 #

 6. Tu te neņirgājies par mani, ja?! :p

  ...teica Lauma — 14. septembris, 2006 #

 7. http://roxorgames.com/itg3amoa01.jpg

  ...teica Funmaster — 14. septembris, 2006 #

 8. Uzmanību! AMOA pasākums ir atcelts uz nenoteiktu laiku. Mazliet atgādina Vāciju, ne? http://www.itgfreak.com

  ...teica Lauma — 16. septembris, 2006 #

 9. es? hehe, domaaju ka ne, ja reiz plaanoju kaut kad platformu iegaadaaties ;) Bet es nekad nespeeshu pienjemt eiropas, pasaules noteikumu, kas padariija DDR no dejas par tukshu drillmashiinu :/

  ...teica Ged — 17. septembris, 2006 #

 10. Ja reiz patīk “no bar” tad dejo! Kas Tev liedz dejot, nevis driblēt pēdas pa taustiņiem? :o
  Varētu padomāt, ka man baigi patīk apsēsties un visu izsist. Viss ar laiku. Ja es tagad trenētos “no bar” tad tagad knapi izietu pāris 11 pēdas. Un ja reiz pasaulē cīnās ar tādiem ieročiem, tad es izvēlos pielāgoties, nevis spītīgi palikt pie sava un pēdējām vietām.. Tā lūk no manas puses skatoties.. :)

  ...teica Lauma — 17. septembris, 2006 #

 11. Vienmēr un jebkurā sportā notiek pārmaiņas, dažkārt tās ir labas, bet dažkārt arī sliktas. Pēc pirmās nelabvēlīgās sev izmaiņas, atteikties no sporta ar ko ilgi nodarbojies (būt kā strausam, kas ieraudzot briesmas, bāž galvu smiltīs), nebūtu pārāk pareizi. Ja esi īsts sportists, jāturpina cīnīties, trenēties un vinnēt. Jāmāk pielāgoties jebkurām izmaiņām. Tās ir manas domas anyway… es nevienam neko nepārmetu :P

  P.S.
  Paņemt 13 pēdas ar rezultātu 99 komats kaut kas, arī ir māksla.

  ...teica erka — 17. septembris, 2006 #

 12. maaksla… pheh… maaksla ko katrs 3 var iemaaciities gada laikaa? Es to par maakslu nesauktu… >.> Provesionaals muuzikjis maacaas pussi savu muuzju, vot taa ir maaksla. Un tajaa briidii kad es redzeeshu kad cilveeks dejo 13 peedas ar “no bar” un nodejo uz 99…% tad tikai to varees saukt par maakslu (vismaz es). Piedodiet, bet njemt vieglaako celju, kursh ir peleeks, bezkraasains, es nespeetu… Un kursh teica ka tev spiitiigi jaapaliek pie peedeejaas vietas? Bet es ceru ka pienaaks diena, kad tiks pienjemts noteikums “no bar”, un ka DDR buus atkal deja. Un es buushu iists sportists, un treneeshos, nevis “Ak juus taa, tad es arii”, bet taa kaa tas aparaats ir paredzeets, kaa deju.

  ...teica Ged — 18. septembris, 2006 #

 13. Sāc treniņus, pēc gada nodejo 13 pēdas virs 99% un es tev pateikšu: “Tev ir taisnība! Viss tas, ko es teicu - fuflo!” + novilkšu cepuri nost un uzdāvināšu tev savu CobaltFlux :)

  ...teica erka — 20. septembris, 2006 #

 14. Ged - es saprotu Tavu viedokli un respektēju to. Kad bijām Eiropas čempī, satikām zviedru dejotāju Ēriku, kas arī principiāli negribēja hagot. Viņš dejoja skaisti un atlētiski - man patika. Tomēr - augstākajā līmenī viņam nebija cerību.
  Katrs pats var izlemt, kā viņš grib dejot. Bet - ja Tu gribi piedalīties un cīnīties starptautiskos turnīros, Tev jāņem vērā spēles noteikumi. Un tādi nu viņi ir.
  Es pats personiski uzskatu, ka labam dejotājam ir jāpārzin visi stili - ar hagu, bez. Tad viņš patiešām ir labs dejotājs. Piemēram - kad Damien un LilQ dejoja uz Supernovas bez haga - viņiem vienalga bija ļoti labi rezultāti, maz greitu. Tas tikai norāda, ka viņi ir universiāli dejotāji. Bez tam - domāju, ka hags arī ir labs mācīšanās procesā - tas Tev ļauj sajust grūto dziesmu ritmu, bultas - un iziet tās - un tad jau vēlāk Tu to vari pilnveidot bez haga, ja vēlies.
  Es to visu neuztvertu tik melnbalti - un galu galā - neviens Tev neliedz baudīt dejošanu tā, kā Tu pats to gribi.

  ...teica Funmaster — 21. septembris, 2006 #

 15. vismaz viens cilveeks saprata >.> Labi, es iemaaciishos taa dejot gada laikaa, erka, ja Tu iemaaciisies uz vijoles nospeeleet vienu simfoniju orkjestrii, gada laikaa. Tas ir viens un tas pats :P

  ...teica Ged — 22. septembris, 2006 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.