Jauno dejotāju turnīrs - rezultāti

29. janvāris, 2007 @ 3:43 | Autors: funMaster | Kur: Turnīri, Iesācējiem |

UzvarētājiAr prieku varam palūkoties atpakaļ uz šīs svētdienas “Jauno dejotāju turnīru” - mūsuprāt, tas patiešām bija ļoti interesants un pārsteigumiem bagāts! Bez tam gribas atzīmēt to labo noskaņu, kas valdīja turnīra gaitā - bija patiess prieks redzēt līdzi jušanu, aplausus pēc cīņām un to, kā dejotāji sveic viens otru pēc sava dueļa - tā ir īsti sportiska attieksme!

Rezumējot spilgtākos iespaidus, vispirms minēsim patīkamo pārsteigumu par to, cik daudz Latvijā ir parādījies jaunu - un tiešām labu dejotāju. Šie dejotāji strādā, trenējas un turnīra dienā nebaidās kāpt uz platformas un cīnīties. Respect!
Ir patīkami redzēt, ka mūsu community aug un ar nepacietību gaidām Latvijas Kausa 4. posmu 18. februārī - pēc ziemas brīvdienām visi būs uztrenējušies un mazliet izsalkuši pēc cīņas spriedzes asinīs. :) Domājams, ka 4. posms būs daudziem pārsteigumiem bagāts un redzēsim ļoti interesantas cīņas, kad jaunie dejotāji mīcīs tos, kas domā izšļūkt ar vecām iemaņām. :D

Apkoposim turnīra rezultātus, kā arī ieklausīsimies ekspertu viedokļos par sacensībām:

Jauno dejotāju turnīra rezultāti

Vieta Dalībnieks Niks Vecums Vid. %
1. Uldis TIMO 25 93.31
2. Ojārs SAI 19 85.69
3. Ilmārs ILM 20 82.44
4. Artis KRIVIKS 27 79.32
5. Iļja JET 20 87.01
6. Ilze TIMI 23 83.86
7. Santa ASAA 20 87.03
8. Didzis DIDZ 19 78.11
9. Reinis RK 17 83.43
10. Deniss DEN 19 80.48
11. Kārlis BEER 20 78.04
12. Ilze ILZZ 28 77.55
13. Edmunds EDMS 35 78.34
14. Jānis SETS 19 74.32
15. Lauris ANTI 15 69.61
16. Liāna KEDA 12 41.79

Uzskatām šos rezultātus par augstiem, jo turnīrs notika līdz 8 pēdām arī Hard līmenī, un kad vien bija iespēja, Hard arī tika ņemts. Ņemot vērā šo faktu - vidējie % ir ļoti labi! Tas norāda uz jauno dejotāju lielo potenciālu un jau atzīstamo prasmi, kas, cerams, jau vistuvākajā laikā vēl pieaugs.
Īpašs prieks par tiem pieredzējušajiem dejotājiem, kas uzņēmās trenera lomas un palīdzēja turnīra gaitā, kā arī juta līdzi katrai cīņai.

Turnīra absolūtais labākais rezultāts: TIMO - 96.55% - Flying High - Medium 5 pēdas.

Kā kuriozu varam atzīmēt vienādo % rezultātu pusfināla cīņā: ILM vs SAI - 76.61% - I Think I Like That Sound - Hard 8 pēdas.

Paldies RTX par viņa performanci, pirms fināla cīņām parādot Vertx 12-pēdinieci - tas patiešām bija aizraujoši! ;)

Un nu dosim vārdu 2 autoriem-ekspertiem, kas vērīgi sekoja notiekošajam - IVRS un LUFA (paldies par rakstiņu!):

“Sniegotā svētdienas pēcpusdienā Zelta Boulinga hallē risinājās jauno dejotāju sacensības, bet auksti jau nu noteikti tur nebija ne dalībniekiem, ne skatītājiem. Savus spēkus samērot ar citiem bija ieradušies 16 dalībnieki. Visu cieņu - jāatzīst, ka dejotāji Rīgā aug kā sēnes pēc lietus, un ne jau kādas suņusēnes vai mušmires, bet visai gardas baravikas. Arī citu deju stilu PRO līmeņa pārstāvji nu sāk izrādīt interesi par Mašīndejām un, piem., EDMS pēc turnīra atzina, ka ieguvis ļoti daudz vērtīgas pieredzes. Skatītāju tribīnes šajā pēcpusdienā bija pilnas. Jaunos dejotājus bija ieradušies atbalstīt gan Latvijas kausa (LK) dalībnieki, gan gluži jaunas sejas (iedvesmu sasmēlušies potenciālie nākamo sacensību dalībnieki?).

Sacensību laikā dejotāji visādus brīnumus rādīja. JET dejojot tikai 2 mēnešus, taču ar tādu atdevi, ka jau izcīnīja 5. vietu. Īpaši interesants izvērtās ¼ fināls, kad dejotāji varēja izvēlēties katrs savu dziesmu. Šķiet, ka mājasdarbus dalībnieki bija cītīgi pildījuši, jo izvēles dziesmās bija uzvaras pat ar vairāk nekā 10% pārsvaru un tad visu izšķīra R

andom tūre. (Varbūt tas bija iepriekš sarunāts, lai varētu ilgāk padancot?). Īstie pārsteigumi sākās pusfinālā, kad pie dancošanas tika ILM un SAI. Vispirms jau iekrita acīs abu progress kopš viņu snieguma LK decembra posmā. Vienu brīdi vadībā viens, tad otrs, un beigas tādas, ka abi ieguva absolūti vienādu rezultātu!!! Šāds gadījums Latvijas sacensību vēsturē bija pirmo reizi un samulsināja ne vien skatītājus, bet pat žūriju, kas bija spiesta sasaukt ārkārtas sapulci un arī pasvīst, lai nolemtu, kā šādā situācijā rīkoties. Fināla cīnījās TIMO pret SAI, bet kamēr viņi gatavojās startam, klātesošajiem savu atzīstamo meistarību nodemonstrēja viens no LK līdriem RTX, kurš kā spēlēdamies nodejoja Vertex (Expert, 12 pēdas).

Sveicam TIMO ar uzvaru! Ļoti mērķtiecīgs dejotājs, kas labprāt uzklausa padomus, strauji progresē un drīz vien noteikti pieprasīs arī savus ieskaites puntus LK.

Nosaukums „Jauno dejotāju sacensības” tāds stipri mānīgs, Expert līmeņa dziesmas arī te dejoja uz 90+ % un pat ar rezultātu S varēja mierīgi palikt zaudētājos. Bija interesanti, jo reizēm vērtējums atšķīrās tikai procentu simtdaļās. Gaidām arī šī turnīra dalībniekus nākamajā LK posmā, kas notiks 18. februārī!”

Paldies ILM par bildēm - skatāmies te: http://ddr.wikaba.com

Bija prieks visus satikt, iepazīt jaunus dejotājus - un kā jau minēts - uz tikšanos LK 4. posmā 18. februārī!

32 komentāri »

 1. paldies autoriem par rakstinju! ljoti labs!

  ...teica TIMI — 29. janvāris, 2007 #

 2. nu nebija tik slikti tur :)

  Paldies sacensibu rikotajiem ;)

  ...teica Keda — 29. janvāris, 2007 #

 3. Perfecti uzrakstiits. Paldies.

  P.S. Lūdzu, lūdzu jaunu hostu šai lapai, vai arii padariet to ātrāku! “Es varu izdejot veselu dziesmu”, lidz lapa tiek ielādēta! Tas ir ilgi!
  Āmen!

  ...teica ilm — 29. janvāris, 2007 #

 4. ilm - veidojam jaunu ddrlatvia.lv versiju, un plānos ir arī hostings LV zonā - ātrumam. :) Bet šitik lēni kaut kā ir tieši pēdējās dienās.

  ...teica Funmaster — 29. janvāris, 2007 #

 5. Jā, paldies! Tiešām bija interesanti ;)

  ...teica Didzis — 29. janvāris, 2007 #

 6. Varbūt ne visi interesenti zin par “Machine Dance” domubiedru grupu Draugos? Ja nu ir kāds individuāls vai personīgs jautājums jānokārto un lai nebūtu šī pamatlapa ar ha-ha tipa komentāriem jāpiesārņo…

  ...teica Ivars — 29. janvāris, 2007 #

 7. jaa tiesham bija loti interesanti piedaliities, it iipashi tapeec ka man ta bija pirma reize uz DDR turniiraa :D kaut tas noteikti ir taapeec ka tiesham no kada decembra sakuma saku dejot :D bet nu rakstinsh ir riktiigi labs, lasiju ar aizrautiibu neskakoties uz to ka pats esmu visu redzeejis! Gaidu ar nepacietiibu 18. febr. un arii turpmaakos sacensiibas!
  P.s. Sorry for the incorrect Latvian speech, I’m doin’ my best^^

  ...teica JET — 30. janvāris, 2007 #

 8. Teksti šeit ir piezemētāki un (latviskāki) nekā bija atmosfēra uz deju laukuma, bet tas tā varbūt tikai manī iekšienē, pašam priex, ka kaut kas spēj tik pozitīvi aizraut. Patika texc, kas ir pie diskusijām par to: “no kurienes jūs jaunie visi tādi izlienat?” (kaut kas tamlīdzīgs), tad teikšu vēl vairāk: mēs te trenējamies veselām grupām un iepērkam deju grīdas uzreiz desmitiem … :-)
  Ceru, ka tas Latvijai ļaus paņemt ne tikai Eiropas zeltu :-)

  ...teica edms — 30. janvāris, 2007 #

 9. JET, viss kārtībā :)
  edms, tas tekstiņš ir manējais un skan šitā: “eu, a no kurienes tādi izlien?” :D
  he he, drīkstēs aiziet uz studiju paskatīties kā jums tur dejojas? :)

  ...teica Lauma — 30. janvāris, 2007 #

 10. Prieks par ekspertu atsaucību raksta uzrakstīšanai, kā arī par jauniem dejotājiem.
  A, kas attiecas uz vienādo rezultātu, tas tiešām bija ļoti negaidīti, kas nebija paredzēts arī nolikumā, bet šķiet, ka izlemts bija godīgi.. vai ne?:)

  ...teica erka — 30. janvāris, 2007 #

 11. bija bija godiigi :) taapat par laimi tikai 2 dejas peec tam tika dejotas (,”)

  ...teica Sai^ — 30. janvāris, 2007 #

 12. Viennozimigi apvainojies nebiju.
  Organizatoriem rubulis par lemumu.
  Bet nu jaa, shitaadu variantu vareetu arii paredzeet nolikumaa.

  ...teica ilm — 30. janvāris, 2007 #

 13. Otrdienas vakarā ITG aparāts nedabūja atpūsties - t.s. “jaunie” ir pieķērušies tā nopietni pie treniņiem! :) RTX gan palaimējās uz īsu mirklīti tikt virsū un pielabot pa kādam mašīnrekordam :) :( USB toties joprojām nedarbojas. :(

  ...teica Ivars — 31. janvāris, 2007 #

 14. Ar USB vajag pa labam. Samiljot, apvardot, tad jau arii darbosies. Kaprizs vinjs ir.

  ...teica ilm — 31. janvāris, 2007 #

 15. Varbūt samīļošanu velīt cilvecīgākām būtnēm, bet tehniski elektroniskas lietas vienkārši savest kārtībā? Jo tagad regulāri neizdodas pievienoties pat ar 20 mēģinājumiem un dažādiem stikiem.

  ...teica Ivars — 31. janvāris, 2007 #

 16. Ziņojam: šorīt ITG2 deju aparātam tika veikta tehniskā apkope, tai skaitā arī USB problēmai. Rezultātā man viss darbojas, nodejoju ap 6 dejas, pa vidam arī pārstartējot aparātu - USB darbojās, atpazina un seivoja visu kā vajag. Vienīgais - varbūt pirmajā reizē nāksies ar roku ievadīt vārdu vēlreiz. Problēma, šķiet, ir ka vibrācijas (mūzika utt.) rezultātā kontakti izkustas un kļūst nestabili. Atgādinām, ka ja USB flešam ir gaismas indikators, tad pirms izvilkšanas jāpagaida, lai tas pārstāj mirgot un deg vienmērīgi.
  Reportējam, vai visiem viss tagad normāli darbojas. ;)

  ...teica Funmaster — 31. janvāris, 2007 #

 17. Mani oficiālie groovestati tagad izskatās galīgi oldschool.. :p

  ...teica Lauma — 31. janvāris, 2007 #

 18. Lauma… eee - tas ir labi vai slikti? :D

  ...teica Funmaster — 31. janvāris, 2007 #

 19. nevaru ielādēt jaunos rezultātus, jo NAV KO! :P es saku, ka slikti.

  ...teica Lauma — 31. janvāris, 2007 #

 20. Aaaaa… nu ja visi Tevi rekordi pārsisti, tad vajag jaunus mēģināt veidot, ne?… :D

  ...teica Funmaster — 31. janvāris, 2007 #

 21. nav ko ielādēt tāpēc, ka USB nestrādā, nevis tāpēc, ka nebūtu rekordi. Ja ne arkādes, tad personīgie ir ļoti daudzi sakrājušies.

  ...teica Lauma — 31. janvāris, 2007 #

 22. Nu - cerams, ka tagad USB darbojas. :)

  ...teica Funmaster — 1. februāris, 2007 #

 23. edms to Lauma,
  droši nāc iečekot ko mēs tur studijā daram, bet labāk kad mums atnāks cietā grīda :-)
  un īstenībā plānojam uztaisīt sacensības pavisam mazajiem dejotājiem 1-2-3 līmenim, tad atnākt ciemos būtu pat svētīgi :-)

  ...teica edms — 1. februāris, 2007 #

 24. Turu pie vārda, Funmaster :)

  edms - atbilde pozitīva. :D

  ...teica Lauma — 1. februāris, 2007 #

 25. Būtu interesanti uz to paskatīties!

  ...teica erka — 1. februāris, 2007 #

 26. jē. USB tiešām strādā. Tikai 1x nesaglabāja pa visu vakara (vismaz man).

  ...teica Lauma — 3. februāris, 2007 #

 27. TAS NAV NORMAALI!!!!!
  DOUBLE VIENA DZIESMA MAKSAA 0,40sant.
  NORMAALI BUUTU 2 DOUBLE DZIESMAS PAR 40 sant. UN ATTIECIIGI 1 DOUBLE DZIESMA PAR 20sant.
  SVETI SOLOS VAIRS NEDEJOT DOUBLE UZ TAAS MASHIINAS, LIIDZ NETIKS CENAS PAZEMINATAS VISMAZ LIDZ 20 sant. PAR VIENU DOUBLE DZIESMU! NEE KAADI 20, bet 10sant.

  A UN VEL ES TAISISHU 2 PLATFORMAS KAUT KAD KAD BUUS BRIIVAAKS LAIKS. BUS PRECIZI ATTAALUMI STARP POGAAM KAA ARCADE UN ARII POGU DZILJUMS TIKS IEVEEROTS. UN HAGS ARII IR PLAANAA. Parejais pec CobaltFlux tipa.

  Viens normaals jautajums:
  Reiz tika Ivars laikam teicis, ka ja kaads grib maaciiites dejot, tad varot arii noorganizeet par velti. Vai pareizi atminos, vai vispaar tas ir iespeejams? Protams arii Mairis var ko shajaa sakaraa pierakstiit te.

  ...teica ilm — 7. februāris, 2007 #

 28. Offtopic ir tieshaam offtopic. Nav 40 bet tomer sanaak 20 par vienu double. Jo izkritu pirmajaa dziesmaa. Sen nebiju dabuujis F rezultaatu laikam, tapec neiebraucu kas par gjeelaam.

  Bet nu par to free training interesee. Labpraat double patrenneetos.

  ...teica ilm — 7. februāris, 2007 #

 29. Bija reiz tādi laiki, kad par “mācīšanu” netika nauda prasīta. Tas gan nenotika absolūti bez naudas, bet par pašu trenēšanas darbu papildus maksa netika prasīta un pietika ar aparāta darbināšanai nepieciešamo savai platformas pusei. Skatījos, komentēju, palīdzēju izvēlēties dziesmas un dejoju līdzi dziesmās, kur draudēja izkrišana (tikai līdz 8 pēdām, kas man neprasa īpašu piepūli). Tā teikt, starta pakete tālākajai attīstībai. Uz Double es pats nekad neesmu juties tik brīvi, lai spētu vēl dot sakarīgus padomus.

  ...teica Ivars — 8. februāris, 2007 #

 30. Ar maaciishanu es biju domaajis ko citu.
  Nu bet laikam doma skaidra.

  ...teica ilm — 8. februāris, 2007 #

 31. Khe, ierakstiiju sevi arii vienaa double 1. vietaa. Tagad arii man ir sava 1. veita mashiinas statos. :)

  ...teica ilm — 9. februāris, 2007 #

 32. ilm - redz, ar to mācīšanu/-os ir tā - katru reizi, kad Tu uzkāp uz mašīnas, Tu jau mācies. :) Un šādas idejas bija vairāk domātas pavisam iesācējiem. Bet tagad ir daudz dejotāju, par kuriem vairs nevar teikt - iesācēji, tai skaitā Tu pats. :)

  ...teica Funmaster — 9. februāris, 2007 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.