Cenu izmaiņas “In The Groove 2″ deju mašīnai

6. marts, 2007 @ 8:57 | Autors: funMaster | Kur: Jaunumi, In The Groove 2 |

FAQKādu laiku atpakaļ minējām, ka mainīsies cena “In The Groove 2″ deju aparātam - un tagad šis brīdis ir pienācis. Paskaidrosim iemeslu (un tas noteikti nav - negausīgi iedzīvoties uz dejotāju rēķina) - “In The Groove” lielās deju mašīnas vairs netiek ražotas tāpēc šādā sitācijā mēs vairs nevarēsim uzlikt kādu jaunu ITG, aktuāls arī kļūst jautājums par rezerves daļām un citi tehniski jautājumi. Cena uz deju mašīnām nav mainījusies kopš 2000. gada un visiem skaidrs, ka viss šodien maksā daaaaaaudz vairāk, kā 2000. gadā.
Un viena lieta ir uzdejot vakarā, pavisam cita - uzturēt un rūpēties par mašīnu. Gribam to pataupīt ilgam laikam, mūsu sacensībām un dejotājiem, kas to prot novērtēt, nevis truli padauza ar lielajiem zābakiem kādu meldiņu, garām peldot izklaides meklējumos piektdienas vakaros.

Galvenais - viss nav tik slikti un izmaiņas pavisam nav radikālas, bez tam ir arī labās ziņas. ;)

Tad nu tā - tiem, kas turpina lasīt un nav, histēriski kliedzot, izmetuši monitoru pa logu - kā viss būs.

Būtība ir tāda - cena par vienu kredītu (2 dejas) ceļas 2 reizes - no 20 uz 40 santīmiem. BET - tagad par šo naudiņu var dejot 3 dejas no vietas. Tātad, cena par vienu deju mainās no 10 uz 13,33 santīmiem. Nevis divas reizes vispār, kā var šķist tiem, kas nedraudzējas ar matemātiku.

PLUS Double režīmam visu laiku būs ieslēgts “Double for 1 credit“, kas nozīmē tikai to, ka tiem, kas jau sen kāroja attīstīt arī Double, šis prieks sanāk pat lētāk kā tagad! Mēs pavisam noteikti plānojam arī specializētās Double sacensības kā atsevišķu disciplīnu, kur varēs iegūt arī Latvijas čempiona titulu iekš Double.

PLUS regulāri rīkosim NoN-StoP PartY sesijas jaunā formātā - un tad ITG2 cena uz veselu vakaru atgriezīsies šī brīža līmenī - varēs dejot lētāk. Domāju - daudzi veterāni atceras visus spontānos turnīrus un citas labas lietas, kas notikās NSP. ;)

Pilna cenu tabula:

20 santīmi = 1/2 kredīts.

2 x 20 (40) santīmi = 1 kredīts = 3 dejas 1 Player; 3 dejas Double.

50 santīmi = 1 1/4 kredīti = 3 dejas 1 Player (paliek pāri 1/4 kredīti); 3 dejas Double (paliek pāri 1/4 kredīti).

1 lats = 2 1/2 kredīti = 6 dejas 1 Player (paliek pāri 1/2 kredīti); 3 dejas 2 Players (paliek pāri 1/2 kredīti); 6 dejas Double (paliek pāri 1/2 kredīti).

2 lati = 5 kredīti = 15 dejas 1 Player; 6 dejas 2 Players (paliek pāri 1 kredīts); 15 dejas Double.

Ar tiem dalītajiem kredītiem ir kā ir, bet tādas nu mums tās monētas Latvijā. Kas notiek tad, kad iemet, piemēram 20 un 50 santīmus un kā ir visizdevīgāk kombinēt - aicinām izskaitļot kā mājasdarbu. ;)

Uz EuroMix2 mašīnām cenas nemainās.

Izmaiņas stājas spēkā no svētdienas, 11. marta (gads 2007. ;) ), kaut kad pa dienu. Tā ka dejotāju rīcībā vēl vismaz 4 dienas, kad var atgūt iekavēto.

Un atgādinām, ka jau pēc nedaudz vairāk kā nedēļas Latvijas Kausa 5. posms!

28 komentāri »

 1. Nu ko draugi, nav nemaz tik traki? Un kā jums ziņa par Double(iem)?
  Jā, un par Nonstopiem… tos plānojas izveidot kā regulārus ik nedēļas tusiņus, kas zin, varbūt kaut kāds bonusiņš ieslēgsies arī uz DDR mašīnām. Nu, bet neko nesolam, jo Mairis mums ir aizņemts cilvēks :)

  ...teica erka — 6. marts, 2007 #

 2. … plāni ir plāni - bet ko apsolīsim - izdarīsim. ;)

  ...teica Funmaster — 6. marts, 2007 #

 3. tobiw iznaak ka ja es iemetu 40 sanjus tad es dejoju 3 dejas viena pati..bet lai vareetu divi katrs izdejot pa 3 dejaam kopaa vaig 80 sant..taa?uz double_40 sant par 3 dejaam? es pareizi sapratu??gan jau pieleks….

  ...teica Babygirl — 6. marts, 2007 #

 4. Man nav pretenzijas pret cenu pacelshanu, bet gribas eertaakus noreekjinus - un 40 santiimi nav tas labaakais variants :)

  Vieniigais iebildums pret 40 santiimiem par krediitu ir taads, ka manupraat ir diezgan neerti noreekjini - lai normaali iemestu vajag divas moneetas (20+20 vai 100 + 20 vai 100 + 100) liidzshineejaas vienas vietaa (20 vai 100).

  Funmaster - labaak pacel 1 krediitu liidz 50 santiimiem, kas vareetu buut 4 vai 3 single dejas (12,5 vai 16,6 santiimi par deju 10 santiimu vietaa) un 3 doubli (16,6 santiimi par deju 20 santiimu vietaa)

  ...teica OctO — 6. marts, 2007 #

 5. btw: doublu turniirus gaidu ar nepacietiibu :P Mani pierunaaja panjemt Max300 expert double - bija jautri, iepatikaas - un rezultaataa knapi bet izgaaju :) Peec tam Kristaps atkaartoju to pashu joku :P

  ...teica OctO — 6. marts, 2007 #

 6. Skatīsimies kā būs. Es domāju pēc cenas pacelšanas, obligāti būs izveidota kāda diskusija… no tās arī varēs izdarīt kaut kādus secinājumus

  ...teica erka — 7. marts, 2007 #

 7. citāts “Gribam to pataupīt ilgam laikam, mūsu sacensībām un dejotājiem, kas to prot novērtēt, nevis truli padauza ar lielajiem zābakiem kādu meldiņu, garām peldot izklaides meklējumos piektdienas vakaros.”

  Grūti piekrist, jo tieši garām peldošajiem izklaides meklētājiem mazāku atšķirību izraisa šīs cenu izmaiņas. Savādāk ir ar regulārajiem dancotājiem.
  Bet tas jau, protams, tikai loģiski, ka mani neapmierina cenu kāpums. Nu, ko darīt. Double time :))

  ...teica Līva — 7. marts, 2007 #

 8. Nu ko var teikt? nekā pārsteidzoša!
  Ja kāds pazeminātu cenu - es teiktu, kaut kas nav tīri!
  Ceļās cenas visam: sabiedriskais transports, inflācija, banku %-i, elektrība, siltums, nodokļi, darba atalgojums - viss paliek dārgāks! Mēs taču esam Eiropā!
  :-)

  ...teica edms — 7. marts, 2007 #

 9. njaa…vispirms sabiedriskaa transportaa un tagad veel sheit…vajag tikai komposteru un biletes uz ITG mashinu :D nu bet nav tik slikti domaju) tikai baidos kaa tas tomeer nedaudz aizbaidiis iesaacejus , tos kurie veel iisti nezin vai nodarboties ar to nopietni vai “nafig tas vajag” :D

  ...teica JET — 7. marts, 2007 #

 10. to JET
  to viņi var izlemt uz DRR mašīnām :)

  ...teica erka — 7. marts, 2007 #

 11. it kā jau saprotams kādēļ vajadzēja pacelt cenas … bet nu varējāt pagaidīt , un pacelt cenas pēc LK marta posma :/

  ...teica Sai^ — 7. marts, 2007 #

 12. OctO - būtu jau labi, ja varētu visu tā brīvi mainīt, bet mūs ierobežo monētu pieņēmēja uzstādījumi, kā pārprogramēšana ir vesels cits pasākums, kuru negribas pat sākt. Bija 2 varianti: vai nu 2 x palielināt, vai tā kā tagad - izvēlējāmies lētāko iespējamo variantu. :)

  Līva - protams, tas ietekmē arī dejotājus. Bet ja peldētājam ;) ir iespēja palēkāt lētāk (jo viņam ir vienalga uz kā), tad ir iespēja, ka izvēlēsies lētāko mašīnu. Toties būs vairāk laika nopietnajiem dejotājiem, mazākas rindas (un tam palīdzēs arī jaunā mašīna), mašīna tiks mazāk - un saudzīgāk lietota. Kas ir labi dejotājiem ilgtermiņā. :) Nepiekrīti?

  Sai - vienmēr gribēsies PĒC nākamā posma. ;)

  ...teica Funmaster — 7. marts, 2007 #

 13. hmm es teicu pēc marta , nevis pēc nākamā posma :P , un cik zinu marta mēneši gadā nav vairāki :D
  bet nu principā tāpat nav jēgas īgņoties .. labāk no tā nepaliks ne man , ne … MAN :D

  ...teica Sai^ — 7. marts, 2007 #

 14. Piekrītu OCTO par to, ka norēķināšanās ar 2 monētām būs neērta. 0.50 monēta par kredītu = 3 diesmām būtu daudz saprotamāka aritmētika, 1 Ls (2x 0.50 vai 5x 0.20) par spēli divatā. Kaut kādi neizmantotie atlikumi veidotos, tikai metot divdesmitniekus, tāpat kā tagad tas notiek ar 0.50 monētām.

  ...teica Ivars — 8. marts, 2007 #

 15. Moška paceļam uz 50 sant. par deju, vismaz būs apaļa summa un nebūs jākrāmējas ar tām 20 sant. monētām ! ;)

  ...teica gxash — 8. marts, 2007 #

 16. a man patiik mest iekshaa 20niekus :P sry bet nestraadaajosham cilvekam 50 sant par 3 dejaam ir par shiku..kursh piesakaas mna atrast darbu?:P
  Mairi tu neatbildeeji uz manu jau sen uzdoto jaut…ak…Mairi…:P

  ...teica Babygirl — 8. marts, 2007 #

 17. Em varbut varetu deju aparatu nolikt kada vieta kur tikai butu pieeja lauta dejotajiem kuri grib treneties newis palekt aiz naw ko darit…;)

  ...teica Keda — 8. marts, 2007 #

 18. Ja aparāts tiktu izolēts no garāmgājējiem, visa ekspluatācija/amortizācija būtu jāsedz sporta dejotājiem vieniem pašiem un tas sastādītu vismaz 2 Ls par 3 dejām, ja ne vēl krietni vairāk.

  ...teica Ivars — 9. marts, 2007 #

 19. forši šodien paspēju izpriecāties pirms cenu pacelšanas. :)

  man nav nekas pretī pret to, ka paceļ cenas, jo to dara cilvēcīgi paceļot arī deju skaitu un tie kā jūs viņus saucat peldētāji domājams mazāk lauzīs palikņus…besī, ka kkādi gan lieli, gan mazi muļķi uzliek kkādas lēnās dziesmas vai tieši otrādi kādu ātru un, kad nevar izdejot vnk uz “haļavu” lēkā un no visa spēka sit tos “pedāļus” sķiet, ka nenāktu par ļaunu ieviest noteikumus, ka nedrīkst ar nodomu spēcīgi sist pa “pedāļiem” savādāk drīz paaugstinās cenas nevis inflācijas, bet gan nepieciešamo rezerves daļu dēļ. ;) ceru, ka nevienam neuzkritu uz nerviem ar savu garo trulo tekstu,bet tās ir manas domas. :) beidzot esmu atradi cilvēkus, kuriem interesē šis aparāts dejošanai nevis lēkāšanai.

  ...teica Smelly — 9. marts, 2007 #

 20. ak dievs tik daudz jaunu niku….tik daudz jaunu labu dejotaaju…Es esmu shokaa par Jet..vinsh nu gan ir malacis…ak dievs..es tieshaam esmu shokaa

  ...teica Babygirl — 9. marts, 2007 #

 21. AAARRRGGHHH!!!! SHITAADAS CENAS!!! IZSPIEDEEJI!!! SKOPULJI!!! LJAUNIE!!! ES NEMAKSAASHU! NEMAKSAASHU! NEMAKSAASHU! (pie katra “nemaksaashu” dauza galvu pret monitoru) NEMAKSAASHU! NEMAKSAASHU! NEMAKSAASHU! AAAAAAAAAAAA!!!!! …… bet ja taa nopietni, esmu druscinj noskumis… jaa, forshi, double buus par 1 dziesmu vairaak, bet come on…. 40 sant. par 3 dejaam? taa jau reti kad eju deelj finanseem, laikam gribat izsleegt no ierindas mani, vo, atkodu juus, jums galvenais mani novaakt no celja, lai kaads cits tiek tajaa 3. vietaa, AAAAA!! Juus tieshaam esat saceelucjies pret! Es zinaaju!!!

  Labi, bet ja taa patieshaam nopietni…. ehhh… skarbi, skarbi…. bet ko lai dara, jaapakljaujas lielajiem viiriem, taa tajaa dabaa iekaartots :D

  ...teica Ged — 10. marts, 2007 #

 22. heh, tagad tikai diskusijai pievienojos… :)
  Un skatos, ka Mairis tomēr manu ieteikumu bija ņēmis vērā - patīkami (Tas par tām 3 dejām 2 vietā) ;)

  ...teica ArteX — 10. marts, 2007 #

 23. Ātri gan GED, Tu visu mūsu ļaunos nodomus pret Tevi vienu atšifrēji! :) Visa šitā jezga gan, manuprāt, varētu dot arī savu pozitīvu momentu. DDR ir, manuprāt, draudzīgāks dejotājiem, kas tikai vēl mācās, jo soļi ir loģiskāki un iemāca gan skriet, gan crossoverus. Ātrumu un fizisko izturību uz tiem varēs tak’ trenēt vēl pa veco ierasto 0.20 un uz ITG tikai pieslīpēt dziesmas.

  ...teica Ivars — 10. marts, 2007 #

 24. Viss būs labi, draugi, viss būs kārtībā… Ja būs pa dārgu, dejosim non-stop partijos pa lētāku cenu.

  ...teica erka — 10. marts, 2007 #

 25. jā, un neaizmirtiet ielikt katru nedēļu jaunu rakstiņu ar atgādinājumu - šosestdien dejošana par veco cenu. tad nu “sportistiem” būs lielā dejošana un varēs satrenēties tā, ka visai nedēļai pietiks. :D
  gribu gan pamēģināt - cik reizes es, piemēram, tiktu tādā 6dienā “patrenēties”?

  ...teica Lauma — 11. marts, 2007 #

 26. … un visi padomā tieši tāpat, kā Tu, bet Tu vienkārši atnāc un neviena nav. :D Un visa mašīna Tava.
  Varbūt Tev labāk patīk trenēties vienai, bet pieļauju, ka ir dejotāji, kam iespēja uzdoejot kopā, pamācīties, iedvesmoties - ir arī svarīga un noderīga. :)

  ...teica Funmaster — 11. marts, 2007 #

 27. Btw, cenu izmaiņas veiktas. Un vispār - 3 dejas pēc kārtas varētu būt neslikti - 2 kārtīgi ieskrienies un 3. sit rekordu.

  ...teica Funmaster — 11. marts, 2007 #

 28. sestdiena…. skumji ka es netieku… gribeetos, bet nevaru, esmu sevi savazjojis, tagad jaastaigaa taadam.

  ...teica Ged — 21. marts, 2007 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.