Mazliet par tīrību

29. maijs, 2007 @ 5:58 | Autors: funMaster | Kur: Noderīgi |

Cienījamie dejotāji!

Lūgums no mūsu un Zelta Boulinga administrācijas puses - dejošanas laikā un pēc tās, pie jebkura no aparātiem ZBH (bet īpaši tas attiecas uz “In The Groove 2″) - savācam atkritumus aiz sevis! Sviedrainas salvetes, pudeles - tam visam ir paredzēta atkritumu urna turpat pie aparāta. Nav patīkami citiem to visu ieraudzīt, ierodoties dejot, kā arī ZBH administrācijai sarkt to viesu priekšā, kas ierodas atpūsties.

Paldies! ;)

18 komentāri »

 1. Jap, draugi, nav jau grūti pieliekties un pacelt tās salvetes… Pēc turnīriem to parasti darījām mēs ar Mairi, bet tagad, esiet tik mīļi…

  ...teica erka — 30. maijs, 2007 #

 2. Nu kā jūs nesaprotat, ka indivīdi ir jau atdevuši VISU savu enerģiju mašīndejas mākslai un prasīt tādas piezemētas lietas ir vienkārši barbarisms!

  ...teica Ivars — 30. maijs, 2007 #

 3. Bet tomer tas ir kulturali!
  Esmu PAR izmetato papiru savakshanu.

  ...teica ILM — 31. maijs, 2007 #

 4. es un bralis vienmer sawacam sawas pudeles utt…

  ...teica Keda — 1. jūnijs, 2007 #

 5. Es vairs tadus paiirus neleitoju

  ...teica babygirl — 1. jūnijs, 2007 #

 6. Neviens nelūdz taisnoties, vienkārši savāciet!

  ...teica Līva — 1. jūnijs, 2007 #

 7. bla bla bla

  ...teica babygirl — 1. jūnijs, 2007 #

 8. Labāk, lai katrs tagad raksta, kad bijis, ko lietojis, cikos aizgājis un ko sametis tvertnē. Ja kaut kas vēl mētāsies, pēc saraksta uzreiz varēs atklāt vainīgo!

  ...teica Ivars — 1. jūnijs, 2007 #

 9. Pareizi, turpinam rakstīt, jo tā noteikti ir lieta, kas visus neiedomājami interesē, proti, tas, cik salvešu tu izlieto, un cik no tām izmet/neizmet. Arī pudeļu skaits ir nozīmīgs.
  Bet, ja nopietni, tad vnk vajag savākt, un ar to arī viss beidzas!

  ...teica Lauma — 2. jūnijs, 2007 #

 10. Ok davaj..Vareetu pie aparaata pieliimeet lapu,un tur lai katrs kas atnaak atziimeee kad cikos bijis un cik salveshu,pudelju un vell visa kaa ir izlietojis :D

  ...teica babygirl — 2. jūnijs, 2007 #

 11. Pilnīgi bezjēdzīga diskusija. Ir izteikts lūgums un viss. Neviens nemeklē vainīgos, bet vienkārši palūdz tos, ka aiz sevis kaut ko ir atstājuši, nākamreiz par to neaizmirst un savākt. Respect tiem, kas to neaizmirst.
  Un BabyGirl, tavs “bla bla bla” teksts bija ļoti cieņas pilns pret citiem komentētājiem…

  ...teica ArteX — 2. jūnijs, 2007 #

 12. Sorry par atstatajiem mesliem tai dienaa :D :D :D

  ...teica Sims — 2. jūnijs, 2007 #

 13. Pats labakais automats In The Groove 2

  ...teica Sims — 2. jūnijs, 2007 #

 14. extreme vislabakais

  ...teica gxxx — 2. jūnijs, 2007 #

 15. Piedod RTX

  ...teica Babygirl — 3. jūnijs, 2007 #

 16. Mairi mes labosimies un dariisim visu iespeejamo lai piemeesloshana vairaak neatkaartotos :)

  ...teica Babygirl — 3. jūnijs, 2007 #

 17. vakar ideaals skats!!!! shjiet ZB administraacija ir iipashi pielikusi puules, lai tie kuri pirms tam nesaprata, ka tas melnais stabs blakus ITG ir miskaste, tagad to saprastu. miskastei ir nonjemts vaaks jeb pelnutrauks bijushais, lai ikviens speetu traapiit. taksh nee, arii tas neatrisina situaaciju - tualetes papiirs apm 2m garumaa paarmests vnk paari, pie miskastes meetaajaas chipsu paka (eh atkal garaam), uz galda (un ne tikai) paliek krietna “baterija” ar tukshaam energy drink skaardeneem…velns paraavis, un kaadeelj, gan mums godiigajiem un kaartiigajiem tas buutu jaavaac? laikam taadeelj, lai atkal neviens netaisiitu diskusiju par sho teemu… shkjiet, ka ciinja ir bezjeedziiga, vieniigi varbuut kaadu lielu uzrakstu pie aparaata, ar uzrakstu gan latvieshu, gan krievu valodaa? vai varbuut plakaatu ar lielu roziigi netiiru ruksi??? shkjiet buus jaasaak akcija - nemeeslo, paarveertiisies par CUUKU!!!

  ...teica TIMI — 14. jūnijs, 2007 #

 18. Cūkmeni valda pasauli!!! :D :D :D

  ...teica ArteX — 15. jūnijs, 2007 #

Komentēt

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Copyright Cintamani Baltic SIA || Powered by Wordress with original theme design by B. Fernandez.